VALAŠKÝ MIKULÁŠSKY JARMOK, Česká republika - Dovolenka, zájazd, last minute

VALAŠKÝ MIKULÁŠSKY JARMOK, Česká republika, 2.12.2017, Bez stravy

VALAŠKÝ MIKULÁŠSKY JARMOK

VALAŠKÝ MIKULÁŠSKY JARMOK
Termín:
Načítavam ... 2.12.2017 – 2.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:54156418
26 € Konečná cena

Označenie usporiadajúcej CK: VALAŠSKÝ MIKULÁŠSKY JARMOK
Úvod

1-dňový autokarový zájazd.

Doprava

Autokar.

Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa

Vstupy, cestovné poistenie.

Ostatné doplatky

Za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 8:00 h.) Prvou zastávkou bude moravská dedinka Horní Lideč, kde si pozrieme unikátny drevený betlehem. Tvoria ho drevorezby 40. najznámejších miest Zlínskeho a Trenčianskeho kraja, napr. Hostýn, Velehrad, hrad Buchlov, zámok Buchlovice, Radhošť, Trenčiansky hrad či zámok Bojnice. Nemôžu chýbať ani drevené stavby samotnej obce Horní Lideč. Po prehliadke odchod do cca 7 km vzdialeného mestečka Valašské Klobouky. Celé mesto ožíva ľudovými zvykmi a tradíciami. Návštevníci sa môžu tešiť na Mikuláša, čertov, anjelov, ale aj na pravú valašskú zabíjačku. Obdivovať môžu aj ukážky tradičných známych, ale aj dávno zabudnutých remesiel a výstavy prác miestnych výtvarníkov. To všetko v sprievode hudby, piesní, tanca a všadeprítomnej vôni miestnych špecialít, od kyselice po slivovicu. V podvečerných hodinách návrat na Slovensko.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK