Krásy južnej Číny, Čína - Dovolenka, zájazd, last minute

Krásy južnej Číny, Čína, 18.10.2017, Polpenzia

Krásy južnej Číny

Krásy južnej Číny
Termín:
Načítavam ... 18.10.2017 – 31.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:14 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:58614640
3 338 € Konečná cena

Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY (VIEDNE)

Odlet do Kunmingu.

2. deň KUNMING

Prílet do mesta večnej jari - Kunmingu. Transfer do hotela, nocľah.

3. deň DALI

Raňajky. Odjazd do Dali, starobylého čínskeho mesta, ležiacegho v blízkosti jazera Erhai. Popoludní plavba po jazere Erhai a návšteva areálu Troch pagód z 9. storočia. Večer prechádzka po starom meste. Nocľah.

4. deň LIJIANG

Raňajky. Odjazd do Lijiangu. Cestou zastávka v dedine Xizhou s významnými baiskými domami. Po príjazde do Lijiangu nasleduje prechádzka starým mestom. Mesto bolo obývané národnostnou menšinou Naxov s viac ako 600 ročnou históriou. Mesto je dnes zaradené do zoznamu svetového kulktúrneho dedičstva UNESCO. Nasleduje návšteva parku Čierneho draka s kulisou Snežnej hory nefritového draka. Prehliadka končí návštevou miestneho múzea. Nocľah.

5. deň LIJIANG

Raňajky. Výlet lanovkou sa Snežnú horu vo výške 4.506 m nad morom s úchvatnými výhľadmi na okolité ľadovce. Prehliadka lamasérie Yufengsi z roku 1756, kde často skúša miestny naxiský orchester. 10 km od Lijiangu leží dedina Baisha, bývalé hlavné mesto kráľovstva Naxiov. Dnes tu môžete vidieť pozostatky dvoch veľkolepých chrámov so zachovanými freskami zo 14. storočia.

6. deň ZHONGDIAN

Raňajky. Odjazd do Zhongdianu. Cestou zastávka v tiesňave Tigrieho skoku, jednej z najhlbších v Číne, malá prechádzka k prvému ohybu Dlhej rieky. Ubytovanie. Nocľah.

7. deň ZHONGDIAN

Raňajky. Zhongdian je hlavným mestom tibetskej autonómnej oblasti Diqing. Nájdete tu tradičné tibetské stavby. Nachádza sa tu najrozsiahlejší tibetský kláštor v juhozápadnej Číne Songzanlinsi, v ktorom žije viac ako 600 mníchov. Návšteva tibetskej rodiny. Nocľah.

8. deň KUNMING – JIANSHUI

Raňajky. Transfer na letisko. Prelet do Kunmingu. Nasleduje prejazd do Jianshui. Popoludní návšteva Konfuciánskej akadémie, jednej z najväčších v krajine, prehliadka starého mesta a bývalej rezidencie bohatej rodiny Zhu. Nocľah.

9. deň YUANYANG

Raňajky. Nasleduje prejazd do Yuanyangu. Cestou zastávka v 600 rokov starej dedine Tuanshan so 400-ročným 17 oblúkovým mostom Dvojitého draka. Nocľah v Yuanyangu.

10. deň YUANYANG

Raňajky. Výlet na ryžové terasy. Návšteva miestneho trhoviska s príslušníkmi národnostných menšín v tradičných krojoch. Večer návrat do Yuanyangu.

11. deň SHILIN - KUNMING

Raňajky. Nasleduje návrat do Kunmingu s návštevou kamenného lesa, najnavštevovanejšej lokality v Yunanne. Prechádzka medzi pozoruhodnými skalnými útvarmi s výškou 30 metrov. Ďalšia zastávka nás zavedie do mongolskej dediny. Príjazd do Kunmingu. Nocľah.

12. deň KUNMING – ODLET DO PRAHY (VIEDNE)

Raňajky. Voľné doobedie. Popoludní transfer na letisko. Nasleduje odlet do Prahy (Viedne).

13. deň PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha – Kunming a späť s prestupom (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) leteckú dopravu Zhongdian - Kunming 10x nocľah v hoteloch 3* diaľkový autobus Kunming - Dali plnú penziu program vrátane vstupov a transferov českého sprievodcu ESO travel a miestneho sprievodcu

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy 319,- EUR fakultatívne výlety nad rámec programu vízum ČLR (možné požiadať oň prostredníctvom CK za poplatok 70,- EUR/osoba) cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK