Sumatra, Jáva, Bali, Indonézia - Dovolenka, zájazd, last minute

Sumatra, Jáva, Bali, Indonézia, 18.10.2017, Raňajky
Sumatra, Jáva, Bali
Termín:
18.10.2017 – 7.11.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:21 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:53072494
2 780 € Príplatky v cenníku

Exotická cesta, ktorá splní Vaše sny o Indonézii. Cez rovníkový prales na sopku, kŕmenie orangutanov a pobyt v nádhernej prírode Sumatry. Tanečné vystúpenia, ryžové terasy, božské Bali na záver. Pod taktovkou skúseného slovenského sprievodcu do srdca fascinujúcej Indonézie.
Cena zahŕňa
ubytovanie v dvojposteľových izbách v hoteloch a bungalovoch s raňajkami
prepravu klimatizovanými prenajatými autobusmi
trajekty na ostrov Samosir a Bali
letenku z Jakarty do Yogyakarty
slovenského -sprievodcu a miestnych sprievodcov podľa potreby množstvo prehliadok a výletov
všetky vstupy do národných parkov podľa programu
kŕmenie orangutanov
najlepšie poistenie proti insolventnosti
asistenčné služby CK
Cena nezahŕňa
Stravu okrem uveDeňej, vstupné do pamiatok, letiskové poplatky, prelet z Padangu do Jakarty (74 €), víza (aktuálne víza nie sú nutné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK