Mikronézia, Mikronézia - Dovolenka, zájazd, last minute

Mikronézia, Mikronézia, 21.11.2017, Raňajky
Mikronézia
Termín:
21.11.2017 – 8.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:18 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:54054014
8 900 € Príplatky v cenníku

Skutočná cesta, kde budeme vidieť viac vody ako pevniny. Tichý oceán skrýva tisícky malých rajských ostrovov, o ktorých nevieme takmer nič. Aspoň malý zlomok navštívime na tejto fantastickej ceste Mikronéziou a budete si môcť zapísať ďalšie navštívené krajiny.
Cena zahŕňa
všetky prelety
vízové poplatky
ubytovanie v hoteloch podľa popisu
dopravu podľa programu
aktivity podľa programu aj michelinskú reštauráciu v Taipei
jazdu najrýchlejším výťahom sveta
dopravu na juh ostrova Guam, dopravu na unikátny Nan Madol vrátane prenajatej lode
ochutnávku božského sakau
prenájom jachty na Marshallových ostrovoch
ekologický poplatok za vstup na panenský ostrov
ponor k vraku lietadla
slovenského sprievodcu
najlepšie poistenie proti insolventnosti
asistenčné služby
Cena nezahŕňa
letiskové poplatky, iné aktivity a stravu, prípadné potápanie

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK