COSTA DELIZIOSA - Benátky, Korfu, Santorini leto 2017, More - plavby - Dovolenka, zájazd, last minute

COSTA DELIZIOSA - Benátky, Korfu, Santorini leto 2017, More - plavby, 12.11.2017, Plná penzia

COSTA DELIZIOSA - Benátky, Korfu, Santorini leto 2017 starstarstarstar

COSTA DELIZIOSA - Benátky, Korfu, Santorini leto 2017
Termín:
Načítavam ... 12.11.2017 – 19.11.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:56376938
499 € Konečná cena

Popis

Výletná loď COSTA DELIZIOSA bola postavená v r. 2010. Kapacita lode je 2826 pasažierov a 934 členov posádky. Celkovo má 16 palúb (z toho 14 pre pasažierov). Táto exkluzívna loď reprezentuje najmodernejší dizajn a veľkolepé tvary. Vybavenie lode: SAMSARA SPA wellness a fitnes centrum (na 2 palubách s plochou 3500 m2, sauny, masáže, Thalasso bazén, turecké kúpele, solárium), 3 bazény (1 so zaťahovacou strechou a veľkoplošnou obrazovkou), vírivky, tobogan, multifunkčné športové ihrisko (basketbal, futbal, volejbal, tenis), vonkajšia bežecká dráha, dráha pre kolieskové korčule, divadlo, disko, kasíno, konferenčné miestnosti, knižnica, internetová kaviareň, obchody, kaderníctvo, kozmetika, detské kluby a animácie, Playstation a Grand Prix simulátor, videoherňa, 18-jamkový golfový simulátor a areál s nasadenou trávou na golf, 4 reštaurácie a 11 barov.

Úvod

8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy,kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. Na vyžiadanie je možná detská postieľka. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom a suity (pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie

Plná penzia

Doprava

Letecká, autobusová alebo individuálna. Viac informácií dostanete vo vašej CK.

Cena zahŕňa

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vybrané služby na lodi. 

Cena nezahŕňa

dopravu do/z prístavu, prístavné poplatky 140 EUR/ osoba, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/ dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc, fakultatívne výlety, cestovné poistenie.

Poznámka

Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

1. deň

Benátky (Taliansko) odchod 17:00 h.

2. deň

Bari (Taliansko) príchod 14:00 h - odchod 20:00 h.

3. deň

Korfu (Grécko) príchod 9:00 h - odchod 14:00 h.

4. deň

Santorini (Grécko) príchod 13:00 h - odchod 19:00 h.
V termínoch s ochodom od 28.5. až do 17.9. je príchod 12:30 h. a odchod 20:30 h.

5. deň

Piraeus/Atény (Grécko) príchod 7:30 h - odchod 14:00 h.
V termínoch s odchodom od 28.5. až do 17.9. je zmena prístavu - loď kotví na ostrove Mykonos od 08:00 h do 17:00 h.

6. deň

na mori

7. deň

Dubrovnik (Chorvátsko) príchod 8:00 h - odchod 13:00 h.

8. deň

Benátky (Taliansko) príchod 9:00 h.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK