VIANOČNÝ GALAKONCERT, Rakúsko - Dovolenka, zájazd, last minute

VIANOČNÝ GALAKONCERT, Rakúsko, Burgenland, 15.12.2017, Bez stravy
VIANOČNÝ GALAKONCERT
Termín:
Načítavam ... 15.12.2017 – 15.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:54108778
48 € Konečná cena

Úvod

1-dňový autokarový zájazd

Doprava

Autokar.

Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom resp. mikrobusom, vstupenku na predstavenie kategórie K4, sprievodcu CK.

 

Cena nezahŕňa

Vstupy, cestovné poistenie.

 

Ostatné doplatky

Za ochutnávku vína 9 EUR, za vstup na výstavu 10 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Poznámka

Zmena programu vyhradená.

 

O možnostiach zvozu a rozvozu zo smeru Žilina a Banská Bystrica sa informujte na pobočkách CK.

1. deň

Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách (z Bratislavy cca o 14:00 hod.). Po príchode do Eisenstadtu návšteva zámku Esterházy, prehliadka výstavy „Skvosty zámku" - zbierky dokumentujúce pohnutú tristoročnú históriu zámku, veľkolepý život kniežacej rodiny, ako aj vzácne predmety zo zbierok súkromnej nadácie Esterházy. Po skončení prehliadky ochutnávka panónskych vín vo vinárni „Selektion Burgenland“ (fakultatívne). O 19:30 hod. koncert v nádhernej Haydnovej sále zámku. Výnimočný burgenlandský muzikant - jazzový pianista, skladateľ, aranžér a kapelník Ferry Janoska opäť privíta pestrý zástup umelcov a umelkýň z rôznych žánrov, aby spoločne s publikom oslávili hudobné Vianoce v panónskom štýle. Ferry Janoska sa narodil v r. 1959 v muzikantskej rodine v Šali na Slovensku. Od r. 1972 žije v Burgenlande. Na univerzite vo Viedni  študoval klavír neskôr na konzervatóriu vo Viedni jazz a kompozíciu. V roku 1993 založil vlastný orchester a spolupracuje s väčšinou renomovaných rakúskych hudobníkov z klasickej, rockovej a popovej scény. Za jeho nápad spojiť tradičnú rómsku hudbu so symfonickým orchestrom a sólistami Rómov, bol v júni 2004 vyznamenaný cenou nadácie Theodora Keryo, bývalého hajtmana Burgenlandu, ktorá sa každoročne udeľuje za zásluhy a vynikajúcu prácu v záujme ľudu Burgenlandu. Galakoncert v jedinečnom prostredí zámku Esterházy je ideálnou predzvesťou Vianoc a súčasne skvelý nápad na darček pre Vašich blízkych. Po skončení koncertu odchod na Slovensko s príchodom do Bratislavy v neskorých nočných hodinách.

 

 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK