Na advent do Viedne, Rakúsko - Dovolenka, zájazd, last minute

Na advent do Viedne, Rakúsko, 16.12.2017, -
Na advent do Viedne
Termín:
16.12.2017 – 16.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo termínu:58386381
23 € Konečná cena

Popis

Vo VIEDNI nájdete všetky chute a vône adventu. Tradícia miestnych vianočných trhov siaha až do 13. storočia. Adventné trhy sú tu hneď na niekoľkých miestach. Najväčší na Rathausplatz (Radničnom námestí) hostí okolo 150 stánkov, kde nájdete vianočné darčeky, ozdoby, tradičné sladkosti a nápoje, ktoré zahrejú. Druhým trhom je vianočná dedinka na Maria-Theresien-Platz (Námestí Márie Terézie), kde ponúkajú výborný punč a rôzne domáce ručne vyrobené výrobky. Ďalšie sú staré vianočné trhy na Freyungu, ktoré sa nachádzajú v samotnom srdci Viedne a majú tradíciu už od roku 1772. Posledné sú trhy pred Schönbrunnským palácom, ktoré taktiež lákajú množstvom maškŕt a dobrôt.


Odchod z Bratislavy o 8.00 hod. Samotnú prehliadku Viedne začneme proti novodobých architektonických skvostoch  Viedne, Hundertwasserovych domoch. Potom sa prejdeme  čarovne vyzdobeným centrom mesta od Námestia Márie Terézie cez Hofburg, Kärtnerstrasse k Dómu sv. Štefana na Svätoštefánskom námestí.  Podľa záujmu bude možné navštíviť buď cisárske apartmány v Hofburgu, múzeum cisárovnej Alžbety „Sissi“ alebo Klenotnicu. Mimoriadnou príležitosťou je návšteva výstavy obrazov jedného z najvýznamnejších predstaviteľov európskeho umenia PETRA PAULA RUBENSA, ktorá sa v tomto období koná v Umelecko-historickom múzeu. Popoludní a podvečer sa necháme zlákať atrakciami vianočných trhov na Radničnom námestí a na Námestí Márie Terézie. Návrat do Bratislavy okolo 21.00 hod 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK