Nezvyčajný advent v Alpskej rokline Johannesbachklamm a svet čokolády LINDT, Rakúsko - Dovolenka, zájazd, last minute

Nezvyčajný advent v Alpskej rokline Johannesbachklamm a svet čokolády LINDT, Rakúsko, 9.12.2017, Bez stravy

Nezvyčajný advent v Alpskej rokline Johannesbachklamm a svet čokolády LINDT

Nezvyčajný advent v Alpskej rokline Johannesbachklamm a svet čokolády LINDT
LM
Termín:
9.12.2017 – 9.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:56839389
25 € Konečná cena

Popis
Vianočné trhy na námestí Wiener Neustadt
Čokoládové dobroty všetkých druhov, foriem a veľkostí vo firme Lindt
Advent priamo uprostred panenskej prírody v rokline Johannesbachklamm
Doprava
Autokarová
Program
Wiener Neustadt - nielen námestie ponúka pestrú zmesku všetkého s prívlastkom „vianočné“, ale aj stará obranná veža mestského opevnenia má pripravený svoj malý vianočný trh s ručne vyrobenými maličkosťami. Svet čokolády vo firme Lindt, správne miesto na nákup čokoládových adventných kalendárov, sladkých ozdôb na vianočný stromček, čokolád všetkých možných veľkostí a príchutí. Pokojný svet neporušenej prírody, priamo v srdci rokliny Johannesbachklamm a adventný trh vo voľnej prírode medzi rozžiarenými stromami lesa. Najväčší vianočný stromček v celom Rakúsku, vyše 20 m, vyparádený nadrozmernými guľami, sviečkami, cukrovinkami, balíčkami. Vitajte v krajine obrov. Asi to boli práve oni, čo si pod stromčekom nachystali stôl plný darov či 6 m dlhé lyže alebo 1,5 m vysoké sánky.
Cena zahŕňa
Autokarovú dopravu z BA
Sprievodcu CK
Poistenie proti insolventnosti
Cena nezahŕňa
Vstupy podľa programu
Komplexné cestovné poistenie

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK