Najväčšia európska výstava kvetov Messe Tulln, Rakúsko - Dovolenka, zájazd, last minute

Najväčšia európska výstava kvetov Messe Tulln, Rakúsko, Viedeň, 2.9.2017, Bez stravy

Najväčšia európska výstava kvetov Messe Tulln

Najväčšia európska výstava kvetov Messe Tulln
Termín:
2.9.2017 – 2.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:55623717
0 € 19 € Konečná cena
Popis
Program zájazdu:

Zájazd pre skupiny


Odchod v ranných hodinách zo Slovenska. Príchod do mesta Tulln – kde na vás čaká medzinárodný záhradnícky veľtrh s najväčšou európskou výstavou kvetov. Je to najväčšia výstava kvetov svojho druhu, na ktorej najlepší rakúski záhradníci a kvetinári vytvoria z 200 000 kvetov jedno more farieb, tvarov a vôní. Ako hovorí pekné rakúske príslovie: ,,Sviatky treba sláviť tak, ako prichádzajú“ – lebo slávenie je pekné a spája ľudí. V živote je veľa príležitostí a dôvodov na spoločné oslavy. Inšpirujte sa teda najväčšou európskou výstavou kvetov popri ktorej na vás čaká Medzinárodný záhradnícky veľtrh Tulln. 530 rakúskych a zahraničných vystavovateľov predstavuje všetko pekné pre záhradu na výstavnej ploche 85 000 m2. Je to perfektné miesto na nákupy pre dom a záhradu a na informácie o novinkách veľtrhu.Cena zahŕňa:

dopravu luxusným klimatizovaným autobusom • služby technického sprievodcu • DPH • poistenie insolventnosti 1,15 €/os. Cena nezahŕňa:

balík služieb Kompletného cestovného poistenia • vstupné na výstavuIné príplatky:

balík kompletného cestovného poistenia 2,55 EUR/osoba/deň • miestenka v autobuse 5 EUR/osoba • vstupné na Medzinárodný záhradnícky veľtrh Tulln a susednú regionálnu záhradnícku výstavu Záhrady Tullnu 13 EUR/dospelí, 11 EUR/študenti a seniori, 3 EUR/mladiství od 6 do 15 rokovPoznámka:

Minimálny počet účastníkov 40 osôb.Nástupné miesta:

Partizánske, Nitra, Trnava, Bratislava - bez príplatku


Ostatné nástupné miesta:

Trasa 1 za príplatok 8 Eur: Prievizda, Topoľčany - min. počet osôb po trase 4

Trasa 2 za príplatok 10 Eur: Trenčín, Nové Mesto, Piešťany - min. počet osôb po trase 6

Trasa 3 za príplatok 13 Eur: Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Martin, Žilina, Považská Bystrica - min. počet osôb po trase 6

Trasa 4 za príplatok 19 Eur: Liptovský Mikuláš, Poprad, Spišská Nová Ves, Levoča, Prešov, Košice - min. počet osôb po trase 8
Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK