Viedeň - adventná, Rakúsko - Dovolenka, zájazd, last minute

Viedeň - adventná, Rakúsko, Viedeň, 9.12.2017, Bez stravy
Viedeň - adventná
Termín:
9.12.2017 – 9.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:58627219
21 € Príplatky v cenníku

Označenie usporiadajúcej CK: VIEDEŇ - čaro adventu
Ubytovanie
VIEDEŇ - čaro adventu
Popis ubytovania
VIEDEŇ - čaro adventu

1 - denný autobusový zájazd
 
Srdečne Vás pozývame do sviatočne vyzdobenej Viedne, ktorá je od konca novembra do Vianoc zahalená rúškom adventnej atmosféry

Odchod z Bratislavy, parkovisko pred Istropolisom o 08:00 hod.
Návrat do Bratislavy medzi 18:30 - 19:00 hod.

Termín: 09.12.2017 (sobota)

Cena: 21 EUR
Cena zahŕňa:
• dopravu zájazdovým autobusom
• služby sprievodcu
• zákonné poistenie voči insolventnosti

V cene nie je zahrnuté:
• komplexné cestovné poistenie (KCP) - Komfort 2,1 €/osoba; KCP - Plus 2,5 €/osoba

PROGRAM ZÁJAZDU 
• Prehliadku začneme pri bizarných domoch majstra F. Hundertwassera. Autobusom sa presunieme do centra mesta, kde sa prejdeme rozprávkovo vyzdobeným centrom Viedne – od Námestia Márie Terézie cez Hofburg - cisársky palác, k dómu sv. Štefana (Stephansdom).
• Nechajte sa zlákať vôňou adventného punču na početných adventných trhoch - na námestí Márie Terézie, na staroviedenských trhoch - Freyung, Am Hof.
• Čaro adventu si vychutnáme pri prechádzke Kärtnerstrasse a nákupným bulvárom Mariahilferstrasse (možnosť nákupov darčekov v obchodných domoch).
• Prehliadku ukončíme pri vianočných atrakciách najväčšieho vianočného trhu pred Radnicou.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poznámky:
• Cena bola kalkulovaná s odchodom z Bratislavy, zájazd sa uskutoční pri min. počte 30 prihlásených osôb.
• Ďalšie možné nástupné miesta pri min. počte 10 osôb:
» Nitra +7 €, odchod 06:20 h., autobus. stanica
» Trnava +5 €, odchod 07:15 h., žel. stanica

• Pri ucelených kolektívoch je minimálne 40 osôb je možné poskytnúť zľavu. Termín a miesto nástupu prispôsobíme požiadavkám klienta.
• V prípade školskej skupiny: na 40 študentov – 2 učitelia majú výlet zadarmo. 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK