Toliar, Slovensko - Dovolenka, zájazd, last minute

Toliar, Slovensko, Vysoké Tatry, 1.11.2017, Raňajky
Toliar
Termín:
Načítavam ... 1.11.2017 – 3.11.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58550737
58,90 € Konečná cena

Úvod

Štrbské Pleso je vyhľadávaným kúpeľným miestom v nadmorskej výške 1 355 m n.m. Možnosti lyžovania 900 m od hotela, lyžiarske zjazdové trate na svahoch Soliska a Interski. Trate sú umelo zasnežované a osvetlené. Udržiavané bežecké trate. Skibus k zjazdovkám zdarma.

Poloha

Hotel Toliar sa nachádza 200 metrov od Štrbského plesa vo Vysokých Tatrách v centre strediska. Oproti je železničná stanica a v blízkosti sa nachádza aj autobusová zastávka. V prízemí hotela sú k dispozícii potraviny. Najbližšie možnosti lyžovania – svahy Solisko a Interski - sú vzdialené 900 metrov. K zjazdovkám premáva od hotela zdarma skibus.

V skratke o hoteli

Hotel Toliar, sa nachádza v najznámejšom turistickom a lyžiarskom stredisku Vysokých Tatier, v Štrbskom Plese. Je vhodný na individuálnu či rodinnú dovolenku, školiace pobyty, firemné stretnutia, wellness a lyžiarske pobyty. Lyžiarske stredisko Štrbské Pleso sa nachádza vo výške 1400 – 1840 metrov nad morom. Lyžiarom ponúka 1,5 km modrých zjazdoviek a 6 km červených, 3 sedačkové lanovky a 3 vleky. Bežkárom je k dispozícii 14 km bežkárskych tratí.

Vybavenie

HOTEL

V hoteli Toliar môžu hostia parkovať v bezplatnej, poschodovej garáži za hotelom. Wi-Fi pripojenie je zdarma. Pre deti je pripravený detský kútik. 

REŠTAURÁCIE

V slovenskej reštaurácii v hoteli sa pripravujú tradičné slovenské jedlá, ale tiež poľovnícke špeciality a špeciality pripravované na grile. Kaviareň Galérka ponúka široký sortiment teplých, studených, miešaných nápojov, domáce zákusky, zmrzlinové poháre a kvalitné vína.

ŠPORT & ZÁBAVA

V okolí hotela je možné venovať sa lyžovaniu, vysokohorskej turistike, bežkovaniu, skialpinizmu, v blízkosti je lyžiarska škola pre deti. Pod skokanskými mostíkmi na Štrbskom Plese nájdete Fun Park Štrbské Pleso s množstvom aktivít ako snowtubing, snowbags, snowrafting, snowball, disco golf a tatranský karling.

WELLNESS & SPA

Vitálny svet hotela Toliar je komplexom parných a vodných kúpeľov, kde môžete využiť:fínsku saunu do 100°Ckanadskú saunu do 80°Cparnú inhalačnú saunu do 40°C, vlhkosť 40-60%soľný parný kúpeľ do 45°Ctepidárium, infrakabínuvírivú vaňuplavecký bazén so slanou vodou detský bazénikľadopádvodnú cestu
Vybavenie izieb

Izby v hoteli Toliar sú vybavené sprchou, WC, satelitným televízorom. Detská postieľka je zdarma na vyžiadanie. Wi-Fi pripojenie je zdarma.

TYPY IZIEB

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelkyRodinné izby tvoria dve prepojené dvojlôžkové izby, ktoré majú vlastné sociálne zariadenia.Štúdiá sú dvojlôžkové s možnosťou dvoch prísteliek alebo štvorlôžkové. Oproti ostatným izbám majú navyše kuchynský kútik, chladničku, elektrický sporák a varnú kanvicu.

Možnosť priviesť psa alebo mačku za poplatok 10 €/noc. Detská postieľka zdarma.

Doprava

Hotel Toliar je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Hotel ponúka raňajky formou bufetových stolov. Obedy sa podávajú ako výber z menu. Večere sa podávajú buď s možnosťou výberu z menu, alebo vo forme bufetových stolov.

Cena zahŕňa

Ubytovanie s raňajkami, vstup do Vitálneho sveta, miestny poplatok. Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma pri 2 dospelých osobách. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s raňajkami, vstup do vitálneho sveta, miestny poplatok. Dieťa do 12 rokov má ubytovanie na prístelke pri dvoch dospelých osobách zdarma. Dieťa do 6 rokov má polpenziu zdarma. Deti do troch rokov bez nároku na služby zdarma. Cena v rodinnej izbe platí pri ubytovaní 4 osôb.

Cena nezahŕňa

OSTATNÉ DOPLATKY

V hoteli je možné doobjednať si večeru za doplatok 8 EUR pre dospelú osobu a 4 EUR pre dieťa od 6 - 12 rokov. V hoteli sú povolené domáce zvieratá za poplatok 10 EUR na noc.

Upozornenie

Cena v rodinnej izbe platí pri ubytovaní 4 osôb.

Ubytovanie

Základný balík - ubytovanie s raňajkami, vstup do Vitálneho sveta, miestny poplatok. Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma pri 2 dospelých osobách. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

7=6

V termínoch 01.11.-23.12.2017 zaplatíte len za 6 nocí, ale zostať môžete až 7 nocí s raňajakmi!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK