TO NAJLEPŠIE Z TALIANSKA, Taliansko - Dovolenka, zájazd, last minute

TO NAJLEPŠIE Z TALIANSKA, Taliansko, 18.10.2017, Raňajky

TO NAJLEPŠIE Z TALIANSKA

TO NAJLEPŠIE Z TALIANSKA
LM
Termín:
18.10.2017 – 24.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:7 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:54374138
359 € Konečná cena

Úvod
7-dňový autokarový zájazd
Ubytovanie

4x v hoteli 2*/3*.

Stravovanie

4x raňajky.

Doprava

Autobusom.

Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, 4x ubytovanie s raňajkami v hoteli 2*/3*, sprievodcu CK. 

Cena nezahŕňa

Vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie. 

Povinné doplatky


Ostatné doplatky

Vstupné do galérie Uffizi 17 EUR (nutné objednať pri kúpe zájazdu), za 1/1 izbu 76 EUR, za 4 večere 52 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Maximalna-velkost-skupiny

30

Upozornenie
Zmena programu vyhradená.
1. deň

Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách (z Bratislavy cca o 17:00 h), tranzit cez Rakúsko do Talianska.

2. deň

V ranných hodinách príchod do Florencie. Prejdeme sa historickým centrom, prehliadneme si Dóm, Palazzo Vecchio na námestí Piazza della Signoria so sochou Dávida od Michelangela, Medicijskú kaplnku, uvidíme známy most Ponte Vecchio s množstvom tradičných zlatníctiev. Popoludní odchod smerom na Rím, ubytovanie v hoteli v blízkom okolí Ríma, fakultatívne večera.

3. deň

Po raňajkách sa vydáme spoznávať Rím.  Začneme v hlavnom meste katolíckej cirkvi, vo Vatikáne. Prezrieme si Námestie sv. Petra s Bazilikou sv. Petra, pričom budeme mať možnosť vystúpiť na kupolu Baziliky, odkiaľ sa ponúka bezkonkurenčný výhľad na Rím i Vatikán. Možnosť návštevy Vatikánskych múzeí (individuálna návšteva) so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou. Návrat na ubytovanie, fakultatívne večera.

4. deň

Raňajky. Spoznáme ďalšie rímske skvosty - Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Fontánu di Trevi, Benátske námestie s pamätníkom Viktora Emanuela II., Španielske námestie so známymi Španielskymi schodmi, Pantheon, námestie Piazza Navona s Fontánou štyroch riek, námestie Piazza Colonna. V popoludňajších hodinách sa presunieme smerom na Perugiu, ubytovanie v okolí, fakultatívne večera.

5. deň

Po raňajkách sa presunieme do Assisi, najvýznamnejšieho stredovekého pútnického mesta v Taliansku (prehliadka mesta), ďalej budeme pokračovať do San Marina - prehliadka, individuálny program, možnosť nákupov. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie, fakultatívne večera.

6. deň

Raňajky, odchod do Benátok - mesta, ležiaceho na 118 ostrovoch, vzájomne oddelených kanálmi a pospájaných krásnymi mostami.  Prehliadka mesta - Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinová veža, Ponte Rialto a ďalšie. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.  

Treba_zazit_den6

108

7. deň

Návrat na Slovensko v skorých ranných hodinách (cca 06:00 h).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK