PERA INN, Turecko - Dovolenka, zájazd, last minute

PERA INN, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 23.8.2017, All inclusive
PERA INN
LM
Termín:
23.8.2017 – 30.8.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:57130883
0 € 431,25 € Konečná cena
Popis
Menší hotel je obľúbený vďaka svojej polohe v centre diania, s množstvom nákupných možností, reštaurácií a barov. Má vstupnú halu s recepciou, spolu má 60 izieb, bazén, detský bazén, čistiareň, wifi zdarma, služby lekára. Hotel je vhodný najmä pre mladú klientelu a pre menej náročných hostí.

Bližšie informácie na www.hotelperainn.com
Poloha
Hotel sa nachádza v centre obľúbeného letoviska Alanya, 125 km od mezinárodného letiska v Antalyi.
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 125 km

Najbližšie mesto (km): Alanya

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 700 m
Pláž
Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 700 metrov od hotela, súčasťou sú sprchy, WC a prezliekacie kabínky. Slnečníky a lehátka sú k dispozícií zdarma na pláži aj pri bazéne, osušky sú za poplatok. Na pláž premáva zdarma hotelový minibus.
Vybavenie izieb
Štandardne zariadené izby s balkónom, klimatizáciou, kúpeľňou so sociálným zariadením, fénom, TV/SAT, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom (za poplatok). Upratovanie prebieha denne, výmena posteľnej bielizne a uterákov každé 3 dni
Strava
Hlavná reštaurácia ponúka jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, pool bar.
Pre deti
Detský bazén, detská postieľka, detské stoličky v reštaurácii.
Šport a zábava
Vodné športy na pláži za poplatok.
Wellness
Turecký kúpeľ zdarma, masáže, peeling a sauna za poplatok.
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, menšie občerstvenie v určitých hodinách počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma. Importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy a turecká káva sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní
Web
www.hotelperainn.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK