Belgie-cesta za památkami a pivem, Belgicko, 27.09.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Belgie-cesta za památkami a pivem, Belgicko, Brusel, 27.9.2018, Raňajky

Belgie-cesta za památkami a pivem

Belgie-cesta za památkami a pivem
Termín:
27.9.2018 – 30.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni / 3 noci
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61442250
od 980 € Konečná cena

Okruh

1.den-odlet z Prahy do Bruselu, transfer do pivovaru Brewery Cantillon – prohlídka pivovaru, degustace. Dozvíte se zde jednotlivé postupy vaření piva a uvidíte vše od haly, kde se pivo vaří, přes fermentaci, chladící kádě, až k hale, kde se pivo plní do lahví a sklepu, kde se uskladňuje. Následně dojezd do centra města, prohlídka historické části Bruselu

2.den – přejezd do nejmalebnějšího městečka Belgie – do Brugg. Dopoledne dojezd do města – prohlídka historické části města, návštěva soukromé ruční výroby čokolády, plavba lodí po kanálech. Odpoledne prohlídka pivního muzea Brugges Beer Museum – degustace. Večer volno na objevování romantických zákoutí Brugg.

3.den - dopoledne přejezd do univerzitního městečka Lovaň/Leuven – prohlídka města na kole (alternativně pěšky), odpoledne prohlídka a degustace v pivovaru Stella Astois. Večer volno – možnost vyzkoušet místní vyhlášené pivní bary.

4.den – volno do transferu na letiště, odlet zpět do ČR

Cena zahŕňa

Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha- Brusel-Praha, letištní taxy a další poplatky, 3x ubytování v hotelu***, 3x snídani, dopravu a vstupy dle programu, služby česky mluvícího průvodce CK FISCHER.

Fakultativní služby:

Jednolůžkový pokoj                                                                     5 200 Kč

Slevy:

Dítě 2 -12 let v doprovodu 2 dospělých osob                     1 200 Kč

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění

Minimální počet účastníků: 15

Informácie o lete
Odlet: 15. 3. 3:38
Návrat: 15. 3. 3:38
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK