Potulky Beneluxom, Belgicko, 28.08.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Potulky Beneluxom, Belgicko, 28.8.2018, Raňajky
Potulky Beneluxom
Termín:
Načítavam ... 28.8.2018 – 2.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:6 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59804565
od 348 € Konečná cena

Popis

Hlavné klenoty Beneluxu – Luxemburg s krásnou polohou nad sútokom dvoch riek s veľkovojvodským palácom, katedrálou a európskym centrom, mesto diamantov a Rubensa Antwerpy, Brusel – metropola Belgicka a „hlavné mesto Európy“ s nádherným námestím Grand Place, historický svojrázny Delft známy výrobou keramiky, Den Haag, skanzen Zaanse Schans s veternými mlynmi, či Amsterdam so známymi grachtami, kráľovským palácom, múzeami, trhoviskami ....

Úvod
6-dňový autokarový zájazd
Ubytovanie

3x v hoteli 3*/4*

Stravovanie

3x raňajky

Doprava

Autokar

Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, 3x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*/4*, sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa

Vstupy, fakultatívne výlety, miestnu dopravu,  cestovné poistenie.

Povinné doplatky


Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu 95 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

1. deň

Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách (z Bratislavy o 21.00 h), tranzit cez Rakúsko a Nemecko.

2. deň

V dopoludňajších hodinách príchod do Luxemburského veľkovojvodstva, pokračovanie do hlavného mesta Luxemburg, v rámci individuálneho voľna možnosť návštevy Kazemát a prehliadka mesta turistickým vláčikom. Pešia prehliadka mesta – veľkovojvodský palác Palais Grand Ducal, jazdecká socha veľkovojvodu Viliama II. na námestí Place Guillaume, katedrála Notre Dame, námestie Place d’Armes, nákupná ulica Grande Rue, Európske centrum na Kirchbergu s výškovou budovou  urópskeho parlamentu a Európskeho súdneho dvora. Pokračovanie do Bruselu, ubytovanie v okolí.

3. deň

Raňajky, odchod do Antwerp - centrum diamantov. Prehliadka centra s katedrálou Panny Márie s najvyššou vežou v Beneluxe. Pozrieme si obrazy od P. P. Rubensa, či A. van Dycka. Presun do Bruselu, kde začneme objavovať ukryté krásy tohto multikulturálneho veľkomesta, sídla Európskej únie, centra svetoznámych výrobcov výbornej belgickej čokolády  a praliniek. Námestie Grote Place (UNESCO); radnica – považovaná  za najkrajšiu verejno-administratívnu budovu Belgicka. Manneken Pis – soška cikajúceho chlapčeka; Pasáž sv. Huberta – sa honosí titulom prvej obchodnej pasáže Európy; svetoznámy kostol Notre Dame de la Chapelle; Kráľovský palác – ofi ciálna rezidencia kráľovskej rodiny; Katedrála sv. Michala – belgický národný kostol s ukážkou brabantskej gotiky. Ubytovanie.

4. deň

Raňajky, pokračovanie do historického mesta Delft so svojráznymi úzkymi uličkami, hrubou dlažbou a pôvabnými štítovými meštiackymi domami, známeho výrobou delftskej keramiky, krátka zastávka v Den Haagu (krátka zástavka - Binnenhof, pešia zóna, budova Medzinárodného súdneho dvora), pokračujeme do skanzenu Zaanse Schans (veterné mlyny, výroba drevákov, remeselná výroba, syráreň, zelené drevené domčeky zo 17. a 18. storočia), odchod na ubytovanie v okolí Amsterdamu.

5. deň

Raňajky, odchod k hrádzi Afsluitdijk, ktorá rozdeľuje záliv Zuiderzee na dve časti. Z jednej strany hrádze sa nachádza morská slaná voda a z druhej strany je umelo vytvorené sladkovodné jazero. Bola vybudovaná v roku 1933 a spája Severné Holandsko s Frízskom. Presun do Amsterdamu – fakultatívne plavba loďou po grachtoch, Kráľovský palác, fakultatívne návšteva Ríšskeho múzea, ktoré sústreďuje bohaté zbierky holandského maliarstva, alebo Múzea Vincenta van Gogha, individuálne voľno, nákupy, v neskorších večerných hodinách odchod na Slovensko.

6. deň

Návrat na Slovensko v poludňajších hodinách.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK