Detský víkend na južnej Morave, Česká republika, 25.08.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Detský víkend na južnej Morave, Česká republika, 25.8.2018, Raňajky

Detský víkend na južnej Morave

Detský víkend na južnej Morave
Termín:
Načítavam ... 25.8.2018 – 26.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:autobus (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59840538
78 € Konečná cena

Popis

Celý víkend v znamení zábavy a zážitkov! Začíname v unikátnej Kovozoo, kde sa interaktívnou formou dozvieme aj o recyklácii odpadu, presunieme sa do Milotíc, kde sa na hodinu staneme skutočnými princami a princeznami a po oddychu na hoteli strávime celú nedeľu v zábavnom Aqualande Moravia, samozrejme aj s animátorom.

Úvod

2-dňový zájazd

Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, sprievodcu CK, animátora Planet FUN

Cena nezahŕňa

Vstupy a cestovné poistenie

Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu 25 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

1. deň

Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách (z Bratislavy o 07:00 hod.). Vyberieme sa do Uherského Hradište,

kde nás čaká unikát v celej Európe, Kovozoo. Pozrieme si tu veľa jedinečne prepracovaných zvierat v životnej

veľkosti, ktoré sú vyrobené z kovového odpadu a umiestnené v netradičnom prostredí. Kovozoo má dokonca vlastný 27 m vysoký maják, odkiaľ budeme mať dokonalý výhľad na okolie. Presunieme sa do Milotíc, kde sa celá rodina oblečie do dobových kostýmov, v ktorých sa samozrejme môžeme aj odfotiť. Prežite s nami chvíle, kedy sa môžete cítiť ako šľachtická rodina a poprechádzajte sa v areáli parku. Odchod na ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň

Po raňajkách nás čaká Aqualand Moravia, najväčší svojho druhu v Česku. 12 bazénov a nespočetné množstvo

toboganov zaručujú perfektnú zábavu. Návrat na Slovensko, príchod do Bratislavy o cca 19:30 hod.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK