Apartmány Astra a Pinija, Chorvátsko, 22.05.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Apartmány Astra a Pinija, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Brela, 22.5.2018, Bez stravy
Apartmány Astra a Pinija
Termín:
22.5.2018 – 29.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60642429
od 143 € Konečná cena

Poloha
dva susediace apartmánové domy obklopené zeleňou v pokojnej zátoke, v časti Jakiruša, cca 2 km od Brely (spojené promenádou).
Vybavenie
recepcia, Wi-Fi na recepcií ZADARMO, cca 50 m od vily preslávená reštaurácia Burin, parkovisko, obchody v Brele.
Ubytovanie
klimatizované vkusne zariadené apartmány typ - 1/2 STUDIO (29 m2) - miestnosť s 2 lôžkami, lodžia, typ 1/2+1 STUDIO-B (38 m2) - miestnosť s 2 lôžkami s prístelkou a balkónom, typ 1/2+1 STUDIO (38 m2) - miestnosť s 2 lôžkami s prístelkou, s francúzskym oknom, typ 1/2+2 AP (50 m2) - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, balkónom, typ 1/4+2 AP (70 m2) - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť rozkladacím gaučom pre 2 osoby, balkónom, typ 1/4+3 AP (70 m2) - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s 3 prístelkami, balkón, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, orientácia na morskú stranu.
Stravovanie
individuálne s možnosťou dokúpenia raňajok formou bufetu alebo polpenzie - raňajky formou bufetu, večere výberom z menu.
Pláž
okruhliaková pláž cca 150 m vhodná pre deti.
Šport
vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
parkovanie ZADARMO. Pobytová taxa cca 1 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Predaj na vyžiadanie.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.
Zvláštne zľavy
v termínoch pobytov 1.5.-1.6. a 10.-22.10. Vám bude poskytnutá pri pobyte na 7 nocí mimoriadna zľava 10 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, raňajok - dieťa do 4 rokov ZADARMO, dieťa 4-9 rokov - 49 EUR/os./týždeň, osoba od 9 rokov - 79 EUR/os./týždeň, polpenzie - dieťa do 4 rokov ZADARMO, dieťa 4-9 rokov - 89 EUR/os./týždeň, osoba od 9 rokov - 179 EUR/os./týždeň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK