Regina, Chorvátsko, 29.09.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Regina, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Vodice, 29.9.2018, Raňajky
Regina
Termín:
29.9.2018 – 30.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59120546
od 27 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Vily RIVIJERA
Poloha
vila sa nachádza v píniovom háji na okraji letoviska Vodice, cca 1 km od centra mesta.
Vybavenie a služby
klimatizovaná reštaurácia, aperitív bar, TV miestnosť, Wi-Fi ZADARMO v lobby bare, zmenáreň, výťah, trezor, parkovisko. 
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby s možnosťou prístelky, so sprchou a WC, balkónom, telefónom, minibarom, fénom, SAT TV. Izby typu 1/2+1 SWCB-ECO nemajú klimatizáciu, minibar a SAT-TV.
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. Na ďalšie typy stravovania sa informujte v CKVT.
Pláž
okruhliaková, betónové pláty, cca 100 m, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vnútorný a vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, sauna, masáže, fitness, solárium, biliard, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, tenisové kurty, animácie, vodné športy. Vnútorný bazén mimo prevádzky 1.6.-1.10.
Doplňujúce informácie
parkovisko za poplatok - cca 8 EUR/deň.
Zľavy
dieťa do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. Druhé dieťa do 7 rokov bez nároku na lôžko so stravou - ZADARMO. Druhé dieťa od 7 do 12 rokov bez nároku na lôžko so stravou v období do 7.7. a od 25.8.- ZADARMO, v období 7.7.- 25.8. - zľava 50%.Dieťa od 12 do 18 rokov na prístelke v období od 7.7. a od 25.8. - ZADARMO, v období 7.7.- 25.8. - zľava 30%. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30%. Dieťa od 12 do 18 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. Dospelá osoba na prístelke - zľava 20 %.
Zvláštne zľavy
Zľavy za skorý nákup a akčné zľavy sú poskytované len na pobyty na 7 a viac nocí v období, pre ktoré je konkrétna zľava poskytovaná.
Cena zahŕňa
ubytovanie a raňajky/polpenziu/plnú penziu/služby ALL INCLUSIVE Light na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z. z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK