Plitvické jazerá a večerný Záhreb, Chorvátsko, 18.05.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Plitvické jazerá a večerný Záhreb, Chorvátsko, 18.5.2018, Bez stravy

Plitvické jazerá a večerný Záhreb

Plitvické jazerá a večerný Záhreb
Termín:
18.5.2018 – 20.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59875802
64 € Konečná cena

Popis
Program zájazdu:

1.deň:

Vo veľmi skorých ranných hodinách (cca 02:00) odchod klimatizovaným autobusom z Bratislavy.

2.deň:

Príchod do Národného parku Plitvické jazerá v doobedňajších hodinách, nasleduje pobyt pri Plitvických jazerách. Tento park je najznámejší národný park v Chorvátsku a v roku 1979 bol zaradený do Svetového dedičstva UNESCO . Krasové jazerá sú terasovito rozložené a spojené prietokmi. Nachádza sa tu 140 vodopádov, 20 jaskýň a žriedel. Váš deň si môžete spríjemniť plavbou na loďke alebo ochutnaním pravej chorvátskej štrúdle. Táto oblasť sa preslávila aj natáčaním známeho filmu Winetou.  V podvečerných hodinách nasleduje cesta do hlavného mesta Chorvátska Záhrebu. Toto mesto je známe ako vysokoškolské centrum, kde v roku 1669 vznikla jedna z najstarších vysokých škôl v Európe.  Nasleduje večerná návšteva mesta, jeho rušného života, ktorý sa sústredí v rôznych kaviarničkách na námestí Bana Jelečica. Dajte sa zlákať omamnou vôňou  štrukle  (špecialita záhorskej kuchyne, tenké vyvaľkané a zapečené cesto plnené vajíčkami, smotanou a syrom alebo slivkami) alebo ochutnajte Samoborsku Kremšnitu (známa sladkosť, ktorá sa pripravuje sa z lístkového cesta so šlahačkou a cukrovým posypom). Nasleduje voľný program. Odchod zo Záhrebu v nočných hodinách.

3.deň:

Príchod na Slovensko – Bratislava v ranných hodinách.Cena zahŕňa:


dopravu klimatizovaným autobusom • služby sprievodcu CK • DPH • poistenie insolventnosti CK • batožinu 20 kg/osoba


Cena nezahŕňa:

vstupné do národného parku • balík komplexného cestovného poistenia • príplatok za miestenku 


Iné príplatky:


balík kompletného cestovného poistenia 2,55 EUR/osoba/deň  • príplatok za miestenku 5 EUR/osoba  • príplatok za nástupné miesto - info u predajcu, Orientačné ceny vstupného do NP Plitvice: od 1. 4. do 31. 10. sú ceny nasledovné: dospelý 110 HRK, dospelý v skupine nad 15 osôb 100 HRK, študenti 80 HRK, študenti v skupine nad 15 osôb 70 HRK, deti 7-18 rokov 55 HRK, deti v skupine nad 15 osôb 50 HRK, deti do 7 rokov zdarma. Plavba parníkom po jazere Kozjak je v cene vstupenky.(Ceny sa môžu meniť a vstupné sa platí len v chorvátskych kunách )


Poznámka:

Zmena programu vyhradená.

Minimálny počet účastníkov je 30 osôb.


Nástupné miesta:

Nitra- Trnava - Bratislava - bez príplatku

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK