Novotel Marsa Alam, Egypt, 21.04.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Novotel Marsa Alam, Egypt, Marsa Alam, 21.4.2018, All inclusive
Novotel Marsa Alam
LM
Termín:
21.4.2018 – 28.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Katovice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58710566
1 044 € 500 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Popis
ÚVOD:

Novotel Marsa Alam je 5 hviezdičkový rezort situovaný priamo na pobreží Červeného mora. S pozoruhodným moderným dizajnom, inšpirovaným okolitou prírodou, Novotel ponúka dovolenku, kde si každý môže vychutnať krásy Červeného mora, vybrať si zo širokej škály športových aktivít, spoznávať miestnu kultúru, alebo si jednoducho len oddýchnuť a zrelaxovať sa.


Rezort pozostáva zo vstupnej haly s recepciou, 352 izieb, vrátane rodinných, nájdete tu hlavnú reštauráciu La Palma s terasou a krásnym výhľadom na more, taliansku reštauráciu, bary, vrátane plážového a pri bazéne, vonkajšie bazény, detský bazén, vyhrievaný krytý bazén, potápačské centrum, fittnes centrum, kúpele, detské ihrisko, obchodíky, bankomat a hotel ponúka aj možnosť WiFi pripojenia.


Moderne zariadené izby disponujú WC/kúpelňou so sušičom na vlasy, telefónom, SAT/TV, Wifi pripojením zadarmo, trezorom, klimatizáciou, balkónom/terasou a hostia majú k dispozícií aj minimar (za príplatok) a čajový/kávový servis.LOKALIZÁCIA:

centrum El Qusseir - cca 16 km

letisko Marsa Alam - cca 60 kmPLÁŽ:

súkromná, piesočnatá

koralové podložieUBYTOVANIE:

max. obsadenosť: 2 LI + 2 prístelky

výhľad na more za príplatok

balkón/terasa

WC/kúpelňa, sušič na vlasy

trezor

klimatizácia

SAT/TV, WiFi

čajový/kávový servisSTRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

denné aktivity a nimačný program

aerobic, vodné cvičenie, jóga, brušné tance

plážový volejbal

potápačské centrum, vodné safari

turecké kúpele, jacuzzi, skrášľovacie procedúry

obchody, bankomat
ODPORÚČAME:
klientom všetkých vekových kategórií i rodinám s deťmi, všetkým, ktorí vyhľadávajú aktívne prežitie dovolenky, aj pohodu a relax

Poznámka
V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK