Aurora Oriental, Egypt, 03.06.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Aurora Oriental, Egypt, Sharm El Sheikh, 3.6.2018, All inclusive
Aurora Oriental
LM
Termín:
3.6.2018 – 10.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59575165
714 € 444 € Konečná cena
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Aurora Bay Resort
Popis
ÚVOD:

Veľmi blízko, pri známej zátoke Jabal Al Rosas, sa nachádza príjemný hotel, kde sa vám naskytnú najmä krásne scenérie. Je to miesto, kde si na svoje prídu milovníci potápania a šnorchlovania. Ak budete mať šťastie uvidíte známe caretty.

 

Vo svojich priestoroch hotel ponúka ubytovanie v štandardných 2 – lôžkových izbách s max. 1  prístelkou, rodinných izbách (priestrannejšia izba, možnosť 2 prísteliek pre deti), niektoré izby sú vybavené balkónom. Hotel disponuje hotelovou recepciou a zmenárňou, hlavnou reštauráciou,  2 a la carte reštaurácie (rybia, libanonská), niekoľkými barmi, 4 bazénmi (slnečníky a ležadlá zadarmo), detským bazénom,  konferenčnou miestnosťou, wifi za poplatok, pripojením na internet za poplatok, diskotékou, obchodmi so suvenírmi a mini klubom.

 

Hotel svojím klientom ponúka animačné programy, večerné programy, biliard, fitness, stolný tenis, tenis, plážový volejbal, futbalové ihrisko, Spa centrum, sauna masáže.LOKALIZÁCIA:

letisko Marsa Alam - cca 45 km

centrum Port Ghalib - cca 30 km

Al Qusseir - cca 120 kmPLÁŽ:

cca 200 m od pláže

pozvoľný vstup s korálovým podložím (odporúčame obuv do vody)

piesočnatá pláž

korálový útesUBYTOVANIE:

Max. obsadenosť : 2 LI + 1 prítelka

WC, kúpeľňa, sušič vlasov

SAT TV, izbový telefón

mini bar

trezor na izbeSTRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

tenisová kurt, futbalové ihrisko

plážový volejbal

fitness

stolný tenis

Spa centrum, sauna, masážeODPORÚČAME:
rodinám s deťmi s krásnou plážou s pozvoľným vstupom do mora .

Poznámka
V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK