Kirgizsko, Kazachstan, Uzbekistan (Tadžikistan), Kirgizsko, 13.03.19 - Dovolenka, zájazd, last minute

Kirgizsko, Kazachstan, Uzbekistan (Tadžikistan), Kirgizsko, 13.3.2019, Raňajky

Kirgizsko, Kazachstan, Uzbekistan (Tadžikistan)

Kirgizsko, Kazachstan, Uzbekistan (Tadžikistan)
Termín:
13.3.2019 – 20.3.2019
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:65238526
od 1 825 € Príplatky v cenníku

Exkluzívna krátka cesta do Strednej Ázie, ktorá bude pre každému príjemným spestrením nudného týždňa. 4 krajiny za 8 dní a zážitky na ďalších 80.
Cena zahŕňa
ubytovanie v kvalitných hoteloch s raňajkami (izba pre dve osoby s čistou kúpeľňou, klimatizácia, TV, telefón, chladnička, kvalitné raňajky)
lôžkový vlak v Kazachstane
dopravu prenajatými autobusmi, terénnymi autami, minivanom a aj na ťave
všetky výlety podľa programu
sprievodcu a kvalitných domácich sprievodcov
zabezpečenie všetkých OVIR registrácií
najlepšie poistenie proti insolventnosti
asistenčné služby
Cena nezahŕňa
víza, vstupné do pamiatok s miestnymi profesionálnymi sprievodcami cca. 55 eur, výlet Tadžikistan, ostatnú stravu, vodku, letiskové poplatky

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK