Barceló Arenas Blancas, Kuba, 25.05.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Barceló Arenas Blancas, Kuba, Varadero, 25.5.2018, All inclusive

Barceló Arenas Blancas starstarstarstar

Barceló Arenas Blancas
LM
Termín:
25.5.2018 – 1.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59901100
1 018 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Occidental Arenas Blancas
Poloha

U krásne piesočnaté pláže. Centrum Varadera s obchodmi a reštauráciami cca 1 km. V prípade prílete do Havany je doba transferu z letiska do hotela cca 150 minút.

Vybavenie

Hotelový komplex sa skladá z hotelov Solymar a Arenas Blancas. Vstupná hala s recepciou, lobby bar, obchod so suvenírmi, minimarket, hlavná reštaurácia, 4 reštaurácie á la carte v časti Arenas Blancas (kubánska, mexická, španielska, ázijská), bar pri bazéne, bar na pláži, veľký bazén uprostred tropickej záhrady.

Ubytovanie

DRS: klimatizácia, minibar, vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov, trezor, telefón, TV / sat., Kávovar, žehlička, žehliaca doska, balkón alebo terasa.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Hotel organizuje denné animačné programy a večerné šou.

Pláž

Dlhá piesočná pláž s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli, lehátka a slnečníky zdarma.

Šport

Zadarmo: Pozri program all inclusive.

Deti

Miniklub (4-12 rokov), detské ihrisko, bazénik. Stráženie detí za poplatok.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu v hlavnej reštaurácii 2x za týždeň možnosť večere v reštauráciách á la carte (talianska, ázijská, kubánska, španielska, mexická a rybie), nutná rezervácia vopred, vyžaduje formálne oblečený Miestne alkoholické a nealkoholické nápoj Občerstvenie formou snack Fitness, aquaaerobik, volejbal, plážový futbal, plážový tenis, šípky, 2 tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), multifunkčné ihrísk Nemotorizované vodné športy (kanoe, kajak, šnorchlovanie, katamarán, vodné bicykle, windsurfing
Zajímavosti

Klienti hotela Barceló Arenas Blancas môžu využívať služby susedného hotela Barceló Solymar.

Platobné karty

VISA, MC (iba kreditné karty vydané mimo USA).

Wellnes
Zadarmo: sauna, jacuzzi Za poplatok: masáž
Internet
Za poplatok: internetový kútik a WiFi v lobby hotela Solymar
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DRS): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospel Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 25. 5. 9:50
Návrat: 2. 6. 19:45
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK