Be Live Turquesa, Kuba, 08.06.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Be Live Turquesa, Kuba, Varadero, 8.6.2018, All inclusive
Be Live Turquesa
LM
Termín:
8.6.2018 – 15.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59900895
999 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Poloha

Hotel leží asi 10 km od centra Varadera. V prípade prílete do Havany je doba transferu z letiska do hotela cca 150 minút.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 3 reštaurácie, snack, 2 bary, butik. K vonkajšiemu vybaveniu patrí veľký bazén s oddelenou časťou pre deti, terasa na opaľovanie s lehátkami.

Ubytovanie

DR: klimatizácia, kúpeľňa / WC, sušič vlasov, minibar za poplatok, TV / sat., Trezor za poplatok, telefón, izby majú balkón alebo terasu.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Večer živá hudba alebo zábavná show.

Pláž

Hotel priamo pri dlhej piesočnej pláži, lehátka, slnečníky a uteráky zdarma.

Šport
Zadarmo: pozri program all inclusive. Za poplatok: potápanie, golfové ihrisko vzdialené cca 5 km.
Deti

Detský bazén, ihrisko, miniklub (4-7 rokov), detský klub (8-12 rokov), stráženie detí za poplatok.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Tematická reštaurácia snack Alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej výroby po celých 24 hodín Nemotorizované vodné športy na pláži Tenis (osvetlenie za poplatok), aerobik, futbal, basketbal, fitness, stolný tenis Animačné programy (športové a zábavné aktivity v denných i večerných hodinách)
Platobné karty

VISA, EC / MC (iba kreditné karty vydané mimo USA).

Odkaz
Http://www.belivehotels.com/hotel/EN/home.jsp
Wellnes
Malé spa centrum, sauna
Internet
Za poplatok: internetový kútik v lobby.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 8. 6. 9:40
Návrat: 16. 6. 19:50
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK