Blau Marina Varadero, Kuba, 07.05.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Blau Marina Varadero, Kuba, Varadero, 7.5.2018, All inclusive

Blau Marina Varadero starstarstarstarstar

Blau Marina Varadero
LM
Termín:
7.5.2018 – 14.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62256697
1 153 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity


Kategória hotela: ****
Poloha

Rozsiahly rezort sa nachádza na samom konci polostrova Varadero. Centrum Varadera je vzdialené cca 15 km. V prípade prílete do Havany je doba transferu z letiska do hotela cca 150 minút.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou a lobby barom, 6 reštaurácií, 6 barov, diskotéka, salón krásy, obchody, konferenčné miestnosti, 3 bazény, detský bazén, terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi, bar pri bazéne.

Ubytovanie

DR: klimatizácia, ventilátor, kúpeľňa / sprcha / WC, sušič vlasov, minibar, TV / sat., Telefón, trezor, balkón alebo terasa.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

V hoteli prebieha bohatý animačný program, živá hudba.

Pláž

Hotel leží priamo pri piesočnej pláži, lehátka, slnečníky a uteráky zdarma.

Šport
Zadarmo: pozri program all inclusive.
Deti

Detský bazén a detské ihrisko, detský klub, stráženie detí na vyžiadanie za poplatok.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufet Občerstvenie formou snacku vo vybraných časec Alkoholické a nealkoholické nápoje a koktaily miestnej výroby po celých 24 hodi 3x večera v reštauráciách á la carte za týždeň (mexická, talianska, rybia, stredozemná); nutné vopred zarezervovať, obmedzené kapacitou, vyžadované formálne oblečený Nemotorizované vodné športy na pláži (windsurfing, katamarány, kajaky, šnorchlovanie Tenis, stolný tenis, plážový volejbal, biliard, aerobik, fitness Animačné programy (športové a zábavné aktivity v denných i večerných hodinách
Platobné karty

VISA, MC (iba kreditné karty vydané mimo USA).

Odkaz
Http://www.blauhotels.com/default-en.html
Wellnes
Masáže, para, sauna za poplatok
Internet
Za poplatok: internetový kútik v lobby.
Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 7. 5. 6:30
Návrat: 15. 5. 14:20
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK