Constance Lodge Tsarabanjina, Madagaskar, 31.08.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Constance Lodge Tsarabanjina, Madagaskar, 31.8.2018, All inclusive

Constance Lodge Tsarabanjina starstarstarstar

Constance Lodge Tsarabanjina
Termín:
Načítavam ... 31.8.2018 – 9.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní / 8 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60257302
4 618 € od 4 408 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Nosy Be - Madagaskar - Constance Lodge Tsarabanjina
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z letiska Viedeň s medzipristátím.

2. deň PRÍLET NA MADAGASKAR

Prílet na Madagaskar do Nosy Be, romantického ostrova na severozápadnom pobreží Madagaskaru. Uvítanie na letisku a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami či s plnou penziou. Nocľah.

3. - 8. deň POBYT PRI MORI

Pobyt pri mori s raňajkami alebo s plnou penziou . Voľno na kúpanie , opaľovanie , vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. Odporúčame využiť širokú ponuku lodných výletov za poznávaním nezmerných prírodných krás Madagaskaru.

9. deň ODLET DO VIEDNE

Raňajky. Transfer na letisko v Nosy Be a odlet späť do Viedne. Prílet do Viedne.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú prepravu na trase Viedeň - Paríž - Nosy Be a späť transfer letisko - hotel - letisko 7x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami či s plnou penziou asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy 389,- EUR vstupné vízum (platí sa pri vstupe do zeme cca 15,- USD) fakultatívne výlety poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod

Hotel s 21 izbami ležiaci na súkromnom ostrove Tsarabanjina 60 km severozápadne od Madagaskaru spĺňa predstavy o romantickej dovolenke s potápaním a šnorchlovaním.

Popis hotelu

Popis

Hotel s 21 izbami ležiaci na súkromnom ostrove Tsarabanjina 60 km severozápadne od Madagaskaru spĺňa predstavy o romantickej dovolenke s potápaním a šnorchlovaním.

Vybavenie

reštaurácia, bar, knižnica, obchodík so suvenírmi, na recepcii trezor, prípojka na internet a bezdrôtový internet

Pláž

tri pláže s belostným pieskom ležiace na severe, juhu a západe ostrova o dĺžke 570 metrov

Zábava a šport

vodné lyžovanie, tenis, plachtenie, volejbal, petanque, za poplatok potápanie, športové rybárčenie, masáže

Stravovanie

plná penzia - raňajky formou bufetu, servírovaný obed a večere a'la carte

Vybavenie izieb

terasa so záhradným nábytkom a výhľadom na more, stropný ventilátor, kúpeľňa so sprchou, WC

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK