Carnival Glory - Karibský koktejl so slovenským sprievodcom, More - plavby, 02.03.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Carnival Glory - Karibský koktejl so slovenským sprievodcom, More - plavby, Karibik, Miami, 2.3.2018, Plná penzia

Carnival Glory - Karibský koktejl so slovenským sprievodcom starstarstarstar

Carnival Glory - Karibský koktejl so slovenským sprievodcom
LM
Termín:
Načítavam ... 2.3.2018 – 11.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:58524010
2 328 € 2 029 € Konečná cena

Popis

Výletná loď CARNIVAL GLORY bola postavená v roku 2003 a rekonštruovaná v roku 2012. Kapacita lode je 2980 pasažierov a 1150 členov posádky. Celkovo má 16 palúb (z toho 13 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: SPA CARNIVAL wellness centrum (sauny, parný kúpeľ, masáže, vírivky, relaxačná miestnosť, salón krásy), bazény a vírivky,  tobogán, Serenity areál len pre dospelých, multifunkčné športové ihrisko, minigolf, kino pod hviezdami, divadlo, diskotéka, živá hudba, karaoke, kasíno, konferenčné miestnosti, knižnica, internetová kaviareň, obchody, detské kluby a animácie, videoherňa, zdravotnícke centrum, 7 reštaurácií a 12 barov.

Úvod

10-dňová okružná plavba.

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom (alebo vaňou), WC, sušičom na vlasy, kozmetikou, županom, uterákmi zo 100% egyptskej bavlny. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis a pre suity osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné bez okna, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity - všetky s kapacitou maximálne 4 osoby. K dispozícii aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva, čaj, ľadový čaj v bufetovej reštaurácii).

Doprava

V cene priamy let Viedeň - Miami - Viedeň, transfer z/do Bratislavy, transfer letisko - hotel - prístav - letisko.

Cena zahŕňa

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, voda, ľadový čaj, káva a čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky, vybrané služby na lodi, leteckú dopravu z/do Viedne, transfer z/do Bratislavy, transfer letisko-hotel-prístav-letisko, 1x ubytovanie s raňajkami pred plavbou v Miami, služby slovenského sprievodcu.

Cena nezahŕňa

Víza do USA, v prípade biometrických pasov schválený Esta formulár, fakultatívne výlety, prepitné (platba na lodi) 12,95 USD/osoba/noc, nápoje, platené služby na lodi, pobytovú taxu v hoteli pred plavbou, miestne transfery,cestovné poistenie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky cca 430 €/osoba.

Maximalna-velkost-skupiny

16 osôb

Poznámka
Ceny plavieb sú uvedené v eurách, pokiaľ nie je uvedené inak, a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.
1. deň

02.03.2018 transfer z Bratislavy na letisko do Viedne, odlet do Miami. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľný program.

2. deň

03.03.2018 raňajky v hoteli. Transfer do prístavu. Nalodenie na výletnú loď CARNIVAL GLORY, vyplávanie o 16:00 h.

3. deň

04.03.2018 Half Moon Cay (Bahamy) príchod 09:00 h - odchod 17:00 h.

4. deň

05.03.2018 deň na mori.

5. deň

06.03.2018 St. Thomas (Panenské ostrovy USA) príchod 10:00 h - odchod 18:00 h.

6. deň

07.03.2018 San Juan (Portoriko) príchod 07:00 h - odchod 15:30 h.

7. deň

08.03.2018 Grand Turk (Turk and Caicos) príchod 11:00 h - odchod 17:30 h.

8. deň

09.03.2018 deň na mori.

9. deň

10.03.2018 príchod do Miami 08:00 hod. Vylodenie a následný transfer na letisko, odlet do Viedne.

10. deň

11.03.2018 prílet do Viedne, transfer do Bratislavy.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK