Costa Victoria Menorka - Ibiza - Malorka leto 2018, More - plavby, 16.09.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Costa Victoria Menorka - Ibiza - Malorka leto 2018, More - plavby, Stredozemné more, Savona, 16.9.2018, Plná penzia

Costa Victoria Menorka - Ibiza - Malorka leto 2018 starstarstar

Costa Victoria Menorka - Ibiza - Malorka leto 2018
Termín:
Načítavam ... 16.9.2018 – 23.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:63497694
699 € 559 € Konečná cena

Popis

Výletná loď COSTA VICTORIA bola postavená v r. 1996 a zrekonštruovaná v r. 2013. Elegantná loď s moderným dizajnom a dôrazom na detaily poskytuje luxus a pohodlie. Kapacita lode je 2394 pasažierov a 790 členov posádky Celkovo má 14 palúb (z toho 12 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: fitnes centrum, sauna, turecký kúpeľ, 3 bazény (1 krytý), 4 vírivky, solárium, kozmetika a kaderníctvo, masáže, viacúčelové športoviská, vonkajšia bežecká dráha, večerné i denné programy, divadlo, konferenčná miestnosť, kasíno, živá hudba, disko, knižnica, internet, obchody, detské kluby, 5 reštaurácií a 10 barov.

Úvod

8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie

Elegantné klimatizované kajuty sú vybavené SAT TV, mini barom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom vlasov, kozmetikou. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2 až 3 osoby) a suity (pre 2 až 3 osôb).

Stravovanie

Plná penzia.

Doprava

Letecká z/do Viedne, autobusová z/do Viedne, alebo individuálna. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.

Cena zahŕňa

7x ubytovanie s plnou penziou, čaj a kávu z automatov v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi, animácie a program počas celého dňa.

Cena nezahŕňa

dopravu do/z prístavu, prístavné poplatky (150 EUR/osoba), prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 3-13 rokov/noc, nápoje, výlety, poistenie, ostatné platené služby.

Poznámka

Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

1. deň

Savona (Taliansko) odchod 17:00 h.

2. deň

Olbia/Sardínia (Taliansko) príchod 08:00 h. - odchod 17:00 h.

3. deň

Port Mahon/Menorka (Španielsko) príchod 10:00 h. - odchod 18:00 h.

4. deň

Ibiza (Španielsko) príchod 09:00 h.

5. deň

Ibiza (Španielsko) odchod 04:00 h.

Palma de Mallorca/Malorka (Španielsko) príchod 10:00 h. - odchod 21:00 h.

6. deň

Tarragona (Španielsko) príchod 09:00 h. - odchod 02:00 h.

7. deň

Na mori.

Treba_zazit_den7

Savona (Taliansko) príchod 09:00 h.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK