Msc Lirica - Mykonos, Kréta, Korfu leto 2018, More - plavby, 11.05.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Msc Lirica - Mykonos, Kréta, Korfu leto 2018, More - plavby, Stredozemné more, Benátky, 11.5.2018, Plná penzia

Msc Lirica - Mykonos, Kréta, Korfu leto 2018 starstarstar

Msc Lirica - Mykonos, Kréta, Korfu leto 2018
Termín:
Načítavam ... 11.5.2018 – 18.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:63782264
1 199 € 749 € Konečná cena

Úvod

MSC LIRICA bola postavené v roku 2003, celkovo má 13 palúb (9 palúb pre cestujúcich), posádku tvorí približne 732 členov. Na lodi sa nachádzajú 2 hlavné reštaurácie, kde sú podávaná tradičná stredomorská kuchyňa ako aj medzinárodné špeciality. Zabaviť sa môžete v 8 baroch venovaným rôznym témam, napríklad moderný americký bar Beverly Hills bar, či útulný Lord Nelson Pub, pripomínajúci typickú Anglickú krčmu. Voľný čas môžete tráviť v modernom Broadway divadle pre až 713 hostí, či v disko klube The Blue Club Disco, alebo skúsiť šťastie v kasíne Las Vegas. K dispozícií je fitnes centrum, mulfitunkčné športoviská, vonkajšia bežecká dráha, internetová kaviareň, obchody, kaderníctvo, kozmetika, detské kluby a animácie, videoherňa, vonkajší bazén. Najväčšie zaujímavosti: MSC AUREA SPA&wellness (sauny, turecké kúpele, masáže, vírivky, joga centrum).

Ubytovanie

Klimatizované kajuty s talianskym dizajnom sú vybavené SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom na vlasy, kozmetikou, pripojenie na internet za poplatok. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné bez okna (pre 2-4 osoby), kajuty s oknom (pre 2-4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2-3 osoby) a suity (pre 2-3 osoby).

Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva a čaj v bufetovej reštaurácii).

Doprava

Letecká, autobusová alebo individuálna. Viac informácií v CK.

Cena zahŕňa

7 x ubytovanie v kajute s plnou penziou, nápoje vodu, kávu a čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky, vybrané služby na lodi.

Cena nezahŕňa

Dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 14-17r./noc, fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

Upozornenie

Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

1. deň

Benátky (Taliansko) odchod 18:00 h.

2. deň

Bari (Taliansko) príchod 13:00 h. - odchod 19:00 h.

3. deň

Deň na mori.

4. deň

Mykonos (Grécko) príchod 09:00 h. - odchod 22:00 h.

5. deň

Heraklion/Kréta (Grécko) príchod 08:00 h. - odchod 14:00 h.

6. deň

Korfu (Grécko) príchod 13:00 h. - odchod 19:30 h.

7. deň

Dubrovník (Chorvátsko) príchod 07:00 h. - odchod 13:30 h.

8. deň

Benátky (Taliansko) príchod 08:30 h.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK