MSC MERAVIGLIA - Západné Stredomorie jeseň 2018, More - plavby, 03.11.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

MSC MERAVIGLIA - Západné Stredomorie jeseň 2018, More - plavby, Stredozemné more, Janov, 3.11.2018, Plná penzia

MSC MERAVIGLIA - Západné Stredomorie jeseň 2018 starstarstarstar

MSC MERAVIGLIA - Západné Stredomorie jeseň 2018
Termín:
Načítavam ... 3.11.2018 – 10.11.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:58937028
829 € 649 € Konečná cena

Popis

MSC MERAVIGLIA je najnovšia a najexkluzívnejšia loď spoločnosti MSC CROCIERE, ktorá bola krstená v júni 2017. Medzi inovatívne novinky patrí dvojposchodová promenáda uprostred lode, ktorej strop zdobí 96 metrov dlhá LED obrazovka, inovatívny bazén na konci lode s panoramatickým výhľadom na šíre more, vonkajší vodný park s lanovou dráhou „Himalaya bridge“. Exkluzívne ako jediná loď na mori hostí svetoznámy cirkus Cirque du Soleil. Kapacita lode je 5 714 pasažierov a 1.540 členov posádky. Celkovo má 19 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness a fitnes centrum (sauny, masáže, vírivky, soľná jaskyňa,..), MSC YACHT CLUB (oddelená časť lode s all inclusive službami, vlastnou recepciou, reštauráciou, barom, bazénom a slnečnou terasou, s priamym vstupom do spa), 4 bazény, 9 výriviek, kryté multifunkčné ihrisko (tenis, futbal, basketbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, bowling, formula 1 simulátor, videoherňa, simulátor letu, minigolf, divadlo, 4D kino, večerné show, diskotéka, kasíno, animácie a detské kluby (LEGO®, CHICCO®), knižnica, konferenčné miestnosti, internetová kaviareň, obchody, zdravotnícke centrum, 12 reštaurácií a 20 barov.

Úvod

8-dňová okružná plavba

Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii).

Doprava

Možná letecká, autobusová alebo individuálna. Viac informácií v CK.

Cena zahŕňa

7x ubytovanie v kajute s plnou  penziou, v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi, prístavné poplatky.

Cena nezahŕňa

Dopravu do/z prístavu, prepitné (10 EUR/dosp.os./noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc), fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

Upozornenie

Ceny uvedené v tomto cenníku sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

1. deň

Janov (Taliansko) odchod 18:00 h.

2. deň

Civitavecchia/Rím (Taliansko) príchod 07:00 h. - odchod 17:00 h.

3. deň

Palermo/Sicília (Taliansko) príchod 09:00 h. - odchod 15:00 h.

4. deň

Cagliari/Sardínia (Taliansko) príchod 09:00 h. - odchod 18:00 h.

5. deň

Palma de Mallorca (Španielsko) príchod 15:00 h. - odchod 23:59 h.

6. deň

Valencia (Španielsko) príchod 09:30 h. - odchod 16:00 h.

7. deň

Marseille (Francúzsko) príchod 12:00 h. - odchod 19:00 h.

8. deň

Janov (Taliansko) príchod 09:00 h.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK