MSC MERAVIGLIA - Západné Stredomorie jeseň 2018, More - plavby, 10.11.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

MSC MERAVIGLIA - Západné Stredomorie jeseň 2018, More - plavby, Stredozemné more, Janov, 10.11.2018, Plná penzia

MSC MERAVIGLIA - Západné Stredomorie jeseň 2018 starstarstarstar

MSC MERAVIGLIA - Západné Stredomorie jeseň 2018
Termín:
Načítavam ... 10.11.2018 – 17.11.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:58937029
1 849 € od 649 € Konečná cena

Popis

MSC MERAVIGLIA je najnovšia a najexkluzívnejšia loď spoločnosti MSC CROCIERE, ktorá bola krstená v júni 2017. Medzi inovatívne novinky patrí dvojposchodová promenáda uprostred lode, ktorej strop zdobí 96 metrov dlhá LED obrazovka, inovatívny bazén na konci lode s panoramatickým výhľadom na šíre more, vonkajší vodný park s lanovou dráhou „Himalaya bridge“. Exkluzívne ako jediná loď na mori hostí svetoznámy cirkus Cirque du Soleil. Kapacita lode je 5 714 pasažierov a 1.540 členov posádky. Celkovo má 19 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness a fitnes centrum (sauny, masáže, vírivky, soľná jaskyňa,..), MSC YACHT CLUB (oddelená časť lode s all inclusive službami, vlastnou recepciou, reštauráciou, barom, bazénom a slnečnou terasou, s priamym vstupom do spa), 4 bazény, 9 výriviek, kryté multifunkčné ihrisko (tenis, futbal, basketbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, bowling, formula 1 simulátor, videoherňa, simulátor letu, minigolf, divadlo, 4D kino, večerné show, diskotéka, kasíno, animácie a detské kluby (LEGO®, CHICCO®), knižnica, konferenčné miestnosti, internetová kaviareň, obchody, zdravotnícke centrum, 12 reštaurácií a 20 barov.

Úvod

8-dňová okružná plavba

Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii).

Doprava

Možná letecká, autobusová alebo individuálna. Viac informácií v CK.

Cena zahŕňa

7x ubytovanie v kajute s plnou  penziou, v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi, prístavné poplatky.

Cena nezahŕňa

Dopravu do/z prístavu, prepitné (10 EUR/dosp.os./noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc), fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

Upozornenie

Ceny uvedené v tomto cenníku sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

1. deň

Janov (Taliansko) odchod 18:00 h.

2. deň

Civitavecchia/Rím (Taliansko) príchod 07:00 h. - odchod 17:00 h.

3. deň

Palermo/Sicília (Taliansko) príchod 09:00 h. - odchod 15:00 h.

4. deň

Cagliari/Sardínia (Taliansko) príchod 09:00 h. - odchod 18:00 h.

5. deň

Palma de Mallorca (Španielsko) príchod 15:00 h. - odchod 23:59 h.

6. deň

Valencia (Španielsko) príchod 09:30 h. - odchod 16:00 h.

7. deň

Marseille (Francúzsko) príchod 12:00 h. - odchod 19:00 h.

8. deň

Janov (Taliansko) príchod 09:00 h.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK