COSTA MEDITERRANEA - Skvosty Emirátov, More - plavby, 19.01.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

COSTA MEDITERRANEA - Skvosty Emirátov, More - plavby, 19.1.2018, Plná penzia

COSTA MEDITERRANEA - Skvosty Emirátov starstarstarstar

COSTA MEDITERRANEA - Skvosty Emirátov
Termín:
19.1.2018 – 26.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:58568659
499 € Konečná cena

5. deň

Sir Bani Yas Island (SAE) príchod 09:00 h - odchod 18:00 h.

6. deň

Abu Dhabi (SAE) príchod 09:00 h - odchod 22:00 h.

7. deň

Dubaj (SAE) príchod 08:00 h.

8. deň

Dubaj (SAE) vylodenie doobeda.

Perex

Výletná loď COSTA MEDITERRANEA bola postavená v roku 2003 a tento rok je naplánovaná jej rekonštrukcia. Kapacita lode je 2 680 pasažierov a 897 členov posádky. Celkovo má 16 palúb (z toho 12 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: Ischia Spa & wellness na 2 palubách (sauny, masáže, turecké kúpele, solárium, kozmetika, kaderníctvo), fitnes centrum, 4 bazény (1 so zaťahovacou strechou), tobogan, 4 vírivky, multifunkčné športové ihrisko (futbal, basketbal, volejbal, tenis), vonkajšia bežecká dráha, animácie pre dospelých i deti, divadlo na troch palubách, večerné show, disko, kasíno, konferenčná miestnosť, knižnica, internetový kútik, obchody, detské kluby podľa veku, 4 reštaurácie a 12 barov.

Úvod

8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie

Elegantné klimatizované kajuty sú vybavené SAT TV, mini barom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom vlasov, kozmetikou. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity. Všetky majú kapacitu maximálne 4  osoby.

Stravovanie

Plná penzia.

Doprava

Možná letecká z Viedne, viac informácii dostanete vo vašej CK.

Cena zahŕňa

7 x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vybrané služby na lodi

Cena nezahŕňa

prístavné poplatky 140 EUR/osoba, dopravu do/z prístavu, prepitné (10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 4-14r./noc), fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie

Upozornenie
Ceny uvedené v cenníku sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.
1. deň

Dubaj (SAE) nalodenie večer

2. deň

Dubaj (SAE) odchod 12:00 h.

3. deň

Muscat (Omán) príchod 08:30 h.

4. deň

Muscat (Omán) odchod 01:00 h.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK