Plavba z Basileje do Amsterdamu, More - plavby, 01.05.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Plavba z Basileje do Amsterdamu, More - plavby, 1.5.2018, All inclusive

Plavba z Basileje do Amsterdamu

Plavba z Basileje do Amsterdamu
Termín:
Načítavam ... 1.5.2018 – 9.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58627290
5 169 € 4 809 € Konečná cena

Popis zájezdu

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

letenku Praha – Basilej / Amsterdam – Praha 1x ubytování v hotelu 5* 7x ubytování na lodi 5* Scenic Jewel ve standardní kajutě typu E All Inclusive po dobu plavby služby českého průvodce po celou dobu programu transfery klimatizovanými vozy služby místního průvodce zákonné pojištění proti úpadku dopravu na letiště v Praze a zpět do místa bydliště

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

fakultativní výlety nad rámec programu cestovní pojištění spropitné

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK