Peru, Bolívia, Amazónia, Peru, 10.04.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Peru, Bolívia, Amazónia, Peru, 10.4.2018, Raňajky

Peru, Bolívia, Amazónia

Peru, Bolívia, Amazónia
Termín:
10.4.2018 – 26.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:17 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58892796
4 221 € Príplatky v cenníku

Tajuplná južná Amerika a jej indiánske kultúry. Cesta s vás zavedie aj do málo navštevovanej Bolívie.
Peru spoznáme od pobrežia Tichého oceánu až po Amazonský prales. Malé Galapágy, mimozemské obrazce, vysoké končiare Ánd, stuDeňá Titicaca, genialita Inkov a prechádzka amazonským pralesom na záver. Uvidíte, zacítite, ochutnáte všetko čo tieto krajiny ponúkajú.
Cena zahŕňa
prelet Cuzco – Puerto Maldonado
kompletnú dopravu autobusom a mikrobusmi
loďku na Islas Ballestas a jazero Titicaca
ubytovanie v 3* a 4* hoteloch v dvojposteľových izbách s raňajkami
všetky hraničné poplatky
všetky letiskové transfery
slovenského –sprievodcu (návštevu Amazonského pralesa organizujeme s miestnym, anglicky hovoriacim sprievodcom)
najlepšie poistenie proti insolventnosti
asistenčné služby
ubytovanie v pralese 2 noci s plnou penziou v pralesnej lodge 4*
miestnych sprievodcov
plavbu po rieke Tampobata
Cena nezahŕňa
letiskové poplatky, vstupné do historických pamiatok a vláčik na Machu Picchu, vreckové, ostatnú stravu, fakultatívne výlety, prelet Puerto Maldonado - Lima(140 €).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK