To najlepšie z Južnej Ameriky, Peru, 10.07.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

To najlepšie z Južnej Ameriky, Peru, 10.7.2018, Raňajky

To najlepšie z Južnej Ameriky

To najlepšie z Južnej Ameriky
Termín:
10.7.2018 – 25.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:16 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58892433
5 150 € Príplatky v cenníku

Komfortná cesta veľkým kontinentom, kde máte všetky prelety v cene. Odkryte s nami to najkrajšie z Južnej Ameriky. Machu Picchu, jazero Titicaca, Salar de Uyuni, Santiago, Buenos Aires, Iguazú a Rio de Janeiro na jednej fantastickej ceste.
Cena zahŕňa
všetky drahé miestne prelety
ubytovanie v 3* a 4* hoteloch s raňajkami v izbách pre 2 osoby
všetky prehliadky miest podľa programu
všetku dopravu, letiskové transfery v Južnej Amerike
slovenského sprievodcu
najlepšie poistenie proti insolventnosti
lanovku na Cukrovú homoľu, vláčik na Corcovado, výlet po jazere Titicaca
vstupné k vodopádom Iguazú
Cena nezahŕňa
letiskové poplatky, vláčik na Machu Picchu, fakultatívne výlety

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK