Viedeň a Habsburgovci, Rakúsko, 01.07.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Viedeň a Habsburgovci, Rakúsko, Viedeň, 1.7.2018, Bez stravy

Viedeň a Habsburgovci

Viedeň a Habsburgovci
Termín:
1.7.2018 – 1.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:63340352
od 21 € Príplatky v cenníku

Názov zájazdu podľa organizátora: | Belvedere, Hofburg, centrum mesta
Ubytovanie
VIEDEŇ - mesto s imperiálnou atmosférou
Popis ubytovania
  
VIEDEŇ a Habsburgovci
Výlet za poznaním, romantickou nostalgiou i zábavou


1-denný autobusový zájazd
Návšteva areálu barokových zámkov - BELVEDERE, prehliadka HOFBURGU a pešia prechádzka centrom mesta


Odchod: z Bratislavy, parkovisko pred Istropolisom o 08:00 hod.
Návrat: do Bratislavy cca o 19:00 hod.

Termín: 01.7.2018 (nedeľa)

Cena: 21 EUR
Cena zahŕňa: 
• dopravu zájazdovým autobusom
• služby sprievodcu
• prehliadky podľa programu (bez vstupov)
• zákonné poistenie voči insolventnosti

V cene nie je zahrnuté:
• komplexné cestovné poistenie (KCP) - Komfort 2,1 €/osoba; KCP - Plus 2,5 €/osoba
• kombi-vstupenka do Hofburgu (s audioguidom v češtine), dospelí 13,9 €, deti 6-18 r. 8,2 €, študenti 19-25 r. a ZŤP (preukaz) 12,9 €, školské skupiny (6-18 r.) 6,5 €;
Cisárska klenotnica dospelí 12 €, deti do 19 r. zadarmo, seniori nad 65 r., študenti 19-15 r., ZŤP (preukaz) 9 €;
Kapucínska krypta dospelí 7,5 €, deti do 18 r., školské skupiny 4,5 €, študenti 19-25 r., seniori nad 65 r., ZŤP (preukaz) 6,5 €
 
PROGRAM ZÁJAZDU
• Po príchode do Viedne prehliadku začneme v areáli barokových zámkov Horný a Dolný BELVEDERE, ktoré sú prepojené nádhernou francúzskou záhradou. Dnes ukrývajú výnimočné zbierky stredovekého, barokového a moderného umenia. Prejdeme k najväčšiemu viedenskému barokovému kostolu sv. Karola Boromejského s obrovskou kupolou. Následne sa poprechádzame po najväčšom viedenskom bulvári – po Ringu, ktorý vlani oslávil 150. výročie od jej založenia cisárom Františkom Jozefom I., na ktorom uvidíte množstvo zaujímavých pamiatok. Postupne prídeme k známej rezidencii rakúskych cisárov – k HOFBURGU. Môžeme navštíviť jej reprezentačné priestory – Striebornú klenotnicu, Cisárske apartmány, Sisi Múzeum (jedna vstupenka do všetkých častí). Poklady nevyčísliteľnej hodnoty sú vystavené v ďalšom múzeu, v tzv. Cisárskej klenotnici. V rámci prechádzky centrom mesta ešte zavítame do Kapucínskej krypty, kde sú pochovaní príslušníci cisárskej rodiny.
• V rámci voľného programu bude ešte čas obdivovať monumentálny Dóm sv. Štefana, alebo len tak si vychutnávať nevšednú atmosféru tejto metropoly pri šálke tradičnej kávy „melange“ a nadýchanej štrúdli alebo sacherovej torte v niektorej z množstva kaviarničiek, alebo v najstaršej európskej cukrárni Demel, kde zastal čas akoby z konca 17. st. a kde sa podávajú zákusky podľa starých receptov. Posedieť si môžete aj v reštaurácii Zum Figelmüller nad najväčším viedenským rezňom na svete.
• V podvečerných hodinách cca o 18:00 hod. odchod z Viedne.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poznámky:
• zájazd sa uskutoční pri min. počte účastníkov 30 osôb
• odchod z iných miest v prípade min. 10 prihlásených osôb - za príplatok: Nitra +7 €, Trnava +6 €, Bratislava - bez príplatku

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK