Viedeň a Habsburgovci, Rakúsko, 01.07.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Viedeň a Habsburgovci, Rakúsko, Viedeň, 1.7.2018, Bez stravy

Viedeň a Habsburgovci

Viedeň a Habsburgovci
Termín:
1.7.2018 – 1.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:63340352
21 € Príplatky v cenníku

Názov zájazdu podľa organizátora: VIEDEŇ - mesto s imperiálnou atmosférou
Ubytovanie
VIEDEŇ - mesto s imperiálnou atmosférou
Popis ubytovania
  
VIEDEŇ a Habsburgovci
Výlet za poznaním, romantickou nostalgiou i zábavou


1-denný autobusový zájazd
Návšteva areálu barokových zámkov - BELVEDERE, prehliadka HOFBURGU a pešia prechádzka centrom mesta


Odchod: z Bratislavy, parkovisko pred Istropolisom o 08:00 hod.
Návrat: do Bratislavy cca o 19:00 hod.

Termín: 01.7.2018 (nedeľa)

Cena: 21 EUR
Cena zahŕňa: 
• dopravu zájazdovým autobusom
• služby sprievodcu
• prehliadky podľa programu (bez vstupov)
• zákonné poistenie voči insolventnosti

V cene nie je zahrnuté:
• komplexné cestovné poistenie (KCP) - Komfort 2,1 €/osoba; KCP - Plus 2,5 €/osoba
• kombi-vstupenka do Hofburgu (s audioguidom v češtine), dospelí 13,9 €, deti 6-18 r. 8,2 €, študenti 19-25 r. a ZŤP (preukaz) 12,9 €, školské skupiny (6-18 r.) 6,5 €;
Cisárska klenotnica dospelí 12 €, deti do 19 r. zadarmo, seniori nad 65 r., študenti 19-15 r., ZŤP (preukaz) 9 €;
Kapucínska krypta dospelí 7,5 €, deti do 18 r., školské skupiny 4,5 €, študenti 19-25 r., seniori nad 65 r., ZŤP (preukaz) 6,5 €
 
PROGRAM ZÁJAZDU
• Po príchode do Viedne prehliadku začneme v areáli barokových zámkov Horný a Dolný BELVEDERE, ktoré sú prepojené nádhernou francúzskou záhradou. Dnes ukrývajú výnimočné zbierky stredovekého, barokového a moderného umenia. Prejdeme k najväčšiemu viedenskému barokovému kostolu sv. Karola Boromejského s obrovskou kupolou. Následne sa poprechádzame po najväčšom viedenskom bulvári – po Ringu, ktorý vlani oslávil 150. výročie od jej založenia cisárom Františkom Jozefom I., na ktorom uvidíte množstvo zaujímavých pamiatok. Postupne prídeme k známej rezidencii rakúskych cisárov – k HOFBURGU. Môžeme navštíviť jej reprezentačné priestory – Striebornú klenotnicu, Cisárske apartmány, Sisi Múzeum (jedna vstupenka do všetkých častí). Poklady nevyčísliteľnej hodnoty sú vystavené v ďalšom múzeu, v tzv. Cisárskej klenotnici. V rámci prechádzky centrom mesta ešte zavítame do Kapucínskej krypty, kde sú pochovaní príslušníci cisárskej rodiny.
• V rámci voľného programu bude ešte čas obdivovať monumentálny Dóm sv. Štefana, alebo len tak si vychutnávať nevšednú atmosféru tejto metropoly pri šálke tradičnej kávy „melange“ a nadýchanej štrúdli alebo sacherovej torte v niektorej z množstva kaviarničiek, alebo v najstaršej európskej cukrárni Demel, kde zastal čas akoby z konca 17. st. a kde sa podávajú zákusky podľa starých receptov. Posedieť si môžete aj v reštaurácii Zum Figelmüller nad najväčším viedenským rezňom na svete.
• V podvečerných hodinách cca o 18:00 hod. odchod z Viedne.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poznámky:
• zájazd sa uskutoční pri min. počte účastníkov 30 osôb
• odchod z iných miest v prípade min. 10 prihlásených osôb - za príplatok: Nitra +7 €, Trnava +6 €, Bratislava - bez príplatku

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK