Šport hotel, Slovensko, 18.03.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Šport hotel, Slovensko, Stredné Slovensko, 18.3.2018, Polpenzia
Šport hotel
Termín:
Načítavam ... 18.3.2018 – 20.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:58548016
139 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Šport
Úvod

Moderne zrekonštruovaný wellness hotel Šport sa nachádza v centre turistického a lyžiarskeho strediska Donovaly, vo vzdialenosti cca 500 m od sedačkovej lanovky na Novú hoľu a 300 m od lyžiarskeho svahu Záhradište. Únia materských centier certifikovala Šport Hotel*** Donovaly ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám.

Poloha

Moderne zrekonštruovaný Šport hotel sa nachádza v centre turistického a lyžiarskeho strediska Donovaly, vo vzdialenosti cca 500 m od sedačkovej lanovky na Novú hoľu a 300 m od lyžiarskeho svahu Záhradište. Fun Park s atrakciami pre celé rodiny sa nachádza asi 10 minút od hotela. V blízkosti je lyžiarska škola aj požičovňa lyží. Únia materských centier certifikovala Šport Hotel*** Donovaly ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám.

V skratke o hoteli

Šport hotel Donovaly je hotelom s rodinnou atmosférou, ktorý ponúka kvalitné služby v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Horský hotel sa nachádza v Nízkych Tatrách. Donovaly sú známe lyžiarske stredisko so zjazdovkami vhodnými aj pre deti a začiatočníkov. 

Vybavenie

HOTEL

Šport hotel Donovaly má reštauráciu, kaviareň, fajčiareň, lyžiareň a bazénový svet. Pre deti je pred hotelom pripravené veľké detské ihrisko. Hostia môžu využiť aj multifunkčné ihrisko pri hoteli. Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Pre hostí je k dispozícii parkovisko pred hotelom, ktoré je zdarma.

REŠTAURÁCIE

Reštaurácia Panoráma ponúka domácu kuchyňu. K dispozícii sú tiež jedlá pre vegetariánov alebo hostí s intoleranciami a alergiami. Pre deti je pripravené detské menu. Navštíviť môžete tiež lobby bar alebo kaviareň.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Multifunkčné ihrisko pri hoteli je vhodné na tenis, bedminton, futbal alebo volejbal. Prenájom je pre ubytovaných hostí zdarma, za zapožičanie športových potrieb sa platí.

 

Donovaly sú známou lyžiarskou lokalitou. V park Snow Donovaly je pre lyžiarov pripravených 11 km zjazdoviek, z čoho môže byť v prípade nedostatku snehu až 7,4 kilometra zasnežovaných. Pre rodiny s deťmi a začiatočníkov je vhodná časť Záhradište. Pre stredne pokročilých a pokročilých lyžiarov je vhodná Nová hoľa. Nachádza sa tu tiež lyžiarska škola pre deti od troch rokov.

 

WELLNESS & SPA

Šport hotel Donovaly ponúka pre svojich klientov nový saunový svet so štyrmi veľkými saunami (fínska, infra, parná, soľná) spolu s ľadovým bazénom na schladenie a relaxačnou oddychovou miestnosťou. Súčasťou wellness je aj súkromný priestor s vírivou vaňou, profesionálne fitness centrum. Masáže sú za poplatok. Bazénový svet tvorí veľký a malý bazén s oddychovou časťou.

Vybavenie izieb

Izby v Šport hotel Donovaly sú vybavené kúpeľňou s WC, televíziou so satelitom, minibarom, telefónom a Wi-Fi.

 

TYPY IZIEB

Jednolôžkové izbyDvojlôžkové izby Standard bez možnosti prístelkySuperior izby s možnosťou jednej prístelky. Detská postieľka je v izbe zdarma.Rodinné Family Suite tvoria dve dvojlôžkové izby prepojené dverami.

 

Doprava

Šport hotel Donovaly je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Šport hotel Donovaly ponúka raňajky formou bufetových stolov, obedy ako výber z menu a večere formou bufetových stolov, príp. výber z menu.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou, welcome drink, neobmedzený vstup do wellness centra, Park Snow karta plná zliav, 20-percentná zľava na športové potreby a lyžiarsku školu v Dami Sport. Dieťa do 6 rokov s 2 dospelými osobami na prístelke zdarma. Dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko je zdarma.

Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Na mieste sa platí miestny poplatok.

 

OSTATNÉ DOPLATKY

Domáce zviera je za poplatok 16 EUR na noc.

 

Upozornenie

Pre deti do 12 rokov sú zvýhodnené ceny už pri pobyte s jednou dospelou osobou. 

Ubytovanie

Balík na 3 noci zahŕňa: ubytovanie s polpenziou, welcome drink, neobmedzený vstup do wellness centra, Park Snow karta plná zliav, 20-percentná zľava na športové potreby a lyžiarsku školu v Dami Sport. Dieťa do 6 rokov s 2 dospelými osobami na prístelke zdarma. Dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko je zdarma.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK