Titris, Slovensko, 26.05.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Titris, Slovensko, Vysoké Tatry, 26.5.2018, Polpenzia
Titris
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59328122
od 301 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel SOREA Titris
Popis

Kongres a relax Hotel *** SOREA TITRIS je situovaný v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku.


Ubytovacie služby


Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, TV SAT, s pripojením na internet. Rodinám s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky. Súčasťou každej izby je hotelový trezor – zdarma. WiFi pripojenie v spoločenských priestoroch hotela. Bezplatné monitorované parkovisko je priamo pri hoteli. V hoteli nie je možný pobyt so psom!

Hotel *** SOREA TITRIS je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.
 


Gastronomické služby


Hotelová reštaurácia s kapacitou 185 miest
pestrý výber jedál medzinárodnej a regionálnej kuchyne bohatá ponuka nápojov v Aperitív bare raňajky a večere podávané formou teplých a studených bufetových stolov obedové menu (polievka, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu vrátane vegetariánskeho menu letná terasa s ohniskom a murovaným krbom nefajčiarske prostredie detské jedlá a detské stoličky

Kongresové služby

Klimatizovaná a kompletne technicky zabezpečená kongresová sála poskytuje miesto pre konanie kongresov a seminárov pre 200 osôb. Sála je vybavená audiovizuálnou technikou a WiFi pripojením na internet. Klientom je poskytované bohaté občerstvenie s výbornou kávou.
Kongresová sálakapacita 200 osôb kino sedenie 120 osôb školské sedenie Salónik Titriskino sedenie: 40 miest školské sedenie: 24 miest

Doplnkové služby

Športovo-relaxačné služby


Vybavením atrakcií v ZÓNE I a II sa hotel zaradil medzi špičku vysokotatranských hotelov s najširšou ponukou doplnkových služieb počas celého roka. 
Spríjemnením pobytu je  aj možnosť zahrať si tenis, biliard, k dispozícii je  úschovňa športových potrieb.

Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek a zmenárenské služby. Hoteloví hostia môžu využiť nestrážené parkovisko priamo pri hoteli, monitorované kamerovým systémom. Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, fakultatívnych výletov do blízkeho i vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Spiš).

Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii jazdecká dostihová trať, futbalové a volejbalové ihrisko, tenisové dvorce, požičovne horských bicyklov, minigolf s parkovou úpravou, kino a galéria. V Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku.V zime sú lyžiarom k dispozícii 4 vleky – Čučoriedky, sedačková lanovka do Lomnického sedla a kabínková lanovka na Skalnaté Pleso ako aj služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovni športových potrieb. Náročnejším lyžiarom je určený svah z Lomnického sedla, ktorý patrí k najlepším lyžiarskym terénom vo Vysokých Tatrách s dobrými lyžiarskymi podmienkami až do začiatku mája. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate.Hotel *** SOREA TITRIS leží v tichom prírodnom prostredí a je vhodným miestom pre oddych každej vekovej generácie. Tatranská Lomnica patrí k najznámejším turistickým centrám Tatier, má vhodné dopravné spojenia s celou oblasťou Vysokých Tatier a ponúka aj možnosti kultúrneho, spoločenského a športového vyžitia.

Poznámka
Cena pobytového dňa obsahuje ubytovanie na 1 noc s polpenziou (raňajky + večera) pre jednu dospelú osobu v dvojlôžkovej izbe a príslušnú DPH. Cena platí pre pobyty s minimálnou dĺžkou 2 prenocovania. Cena platí pre individuálneho klienta. 1 dieťa od 3 do 7,99 rokov pri ubytovaní na prístelke (resp. spoločnom lôžku) a pri 2 plne platiacich dospelých osobách 100% zľava z ceny pobytu pre dieťa. 1x za pobyt 2 hod. vstup do AQUA RELAX centra - MIX zóna, Internetové pripojenie na izbách, WIFI v spoločenských priestoroch hotela. Pre všetkých klientov ubytovaných v sieti hotelov SOREA platí: - 30% zľava (zo základnej ceny) na vstup do cestra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU v Hoteli SOREA Trigan, Štrbské Pleso - 30% zľava (zo základnej ceny) na vstup do AQUA RELAX centra v Hoteli SOREA Titris, Tatranská Lomnica - 30% zľava (zo základnej ceny) na vstup do Wellness URANIA v Hoteli SOREA Urán, Tatranská Lomnica - 20% zľava (zo základnej ceny) do BOWLING centra v Hoteli SOREA Hutník, Tatranské Matliare - 30% zľava (zo základnej ceny) na vstup do hotelového bazéna s termálnou vodou v Hoteli SOREA Máj, Liptovská Ján

- 50% zľava (zo základnej ceny) na vstup do expozície miniatúr MINI SLOVENSKO - AREÁL SLOVENSKÝCH KULTURNÝCH PAMATIOK v Liptovskom Jáne
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK