Atletico Madrid - Eibar, Španielsko - Dovolenka, zájazd, last minute

Atletico - Eibar - Španielsko - Madrid

Atletico - Eibar

Atletico - Eibar
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-

Názov zájazdu podľa organizátora: Atletico Madrid - Eibar
VYCHUTNAJ SI ATLETICO NA NOVOM ŠTADIÓNE

Aj vy chcete vidieť naživo Atletico na novučičkom Wanda Metropolitano? Prípadne plánujete potešiť blízku osobu futbalovým darčekom? Ako povedal náš klient: "Videl som Chelsea aj Real, ale atmosféra na Atleticu bola neskutočná." Tím okolo Diega Simeoneho, svetové hviezdy ako Antoine Griezmann, Koke, Thomas Lemar, vypredaná 68-tisícová aréna a náruživí fanúšikovia sú zárukou nádherného futbalového predstavenia v Madride.


[gallery columns="2" size="medium" link="file" ids="16847,16849"]


NA KAŽDÝ LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:


* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.


Nenechajte si ujsť Atletico naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky vpravo hore.

Madrid však nie je iba o futbale. Je to nádherné mesto plné atrakcií a skrytých zákutí. Chcete vidieť Kráľovský palác, úžasnú fontánu Cibelles, legendárne múzeum Prado s maľbami najväčších umeleckých legiend či park stvorený na odpočinok a vypnutie od každodenných povinností a ruchu - Retiro? Dámy si prídu na svoje v centre mesta na nákupnej ulici Gran Via. Možností je veľa a vieme odporučiť tie naj podľa vášho vkusu.


[gallery size="medium" link="file" columns="2" ids="16851,16855"]


Orientačný program zájazdu s Premium balíkom:


PRVÝ DEŇ
- odlet do Madridu
- príchod na letisko a presun do mesta
- ubytovanie
- voľný program


DRUHÝ/TRETÍ DEŇ
- raňajky
- voľný program*
- zápas


ŠTVRTÝ DEŇ
- raňajky
- presun na letisko
- odlet domov


* možnosť doobjednať služby sprievodcu, prehliadku štadióna, prehliadku mesta, vstupy do múzeí, rezervovať stôl v reštaurácii alebo transfery

Ponúkame dlhoročné skúsenosti podložené referenciami, ktoré si veľmi ceníme. Spokojnosť ľudí, ktorí využili naše služby, je 9,47 z 10. Hlavnými piliermi našej práce sú komunikácia s vami, odporúčania od existujúcich klientov a cena.


V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii Referencie.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.