Atletico - La Coruňa, Španielsko, 24.09.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Atletico - La Coruňa, Španielsko, Madrid, 24.9.2018, Raňajky
Atletico - La Coruňa
Termín:
24.9.2018 – 28.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / 4 noci
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:66118522
od 319 € Príplatky v cenníku

Názov zájazdu podľa organizátora: Atletico - Huesca
VYCHUTNAJ SI ATLETICO NA NOVOM ŠTADIÓNE

Aj vy chcete vidieť naživo Atletico na novučičkom Wanda Metropolitano? Prípadne plánujete potešiť blízku osobu futbalovým darčekom? Ako povedal náš klient: "Videl som Chelsea aj Real, ale atmosféra na Atleticu bola neskutočná." Tím okolo Diega Simeoneho, svetové hviezdy ako Antoine Griezmann, Koke, Thomas Lemar, vypredaná 68-tisícová aréna a náruživí fanúšikovia sú zárukou nádherného futbalového predstavenia v Madride.


[gallery columns="2" size="medium" link="file" ids="16847,16849"]


NA KAŽDÝ LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:


* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.


Nenechajte si ujsť Atletico naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky vpravo hore.

Madrid však nie je iba o futbale. Je to nádherné mesto plné atrakcií a skrytých zákutí. Chcete vidieť Kráľovský palác, úžasnú fontánu Cibelles, legendárne múzeum Prado s maľbami najväčších umeleckých legiend či park stvorený na odpočinok a vypnutie od každodenných povinností a ruchu - Retiro? Dámy si prídu na svoje v centre mesta na nákupnej ulici Gran Via. Možností je veľa a vieme odporučiť tie naj podľa vášho vkusu.


[gallery size="medium" link="file" columns="2" ids="16851,16855"]


Orientačný program zájazdu s Premium balíkom:


PRVÝ DEŇ
- odlet do Madridu
- príchod na letisko a presun do mesta
- ubytovanie
- voľný program


DRUHÝ/TRETÍ DEŇ
- raňajky
- voľný program*
- zápas


ŠTVRTÝ DEŇ
- raňajky
- presun na letisko
- odlet domov


* možnosť doobjednať služby sprievodcu, prehliadku štadióna, prehliadku mesta, vstupy do múzeí, rezervovať stôl v reštaurácii alebo transfery

Ponúkame dlhoročné skúsenosti podložené referenciami, ktoré si veľmi ceníme. Spokojnosť ľudí, ktorí využili naše služby, je 9,47 z 10. Hlavnými piliermi našej práce sú komunikácia s vami, odporúčania od existujúcich klientov a cena.


V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii Referencie.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK