TO NAJLEPŠIE Z TALIANSKA, Taliansko, 18.10.17 - Dovolenka, zájazd, last minute

TO NAJLEPŠIE Z TALIANSKA, Taliansko, 18.10.2017, Raňajky

TO NAJLEPŠIE Z TALIANSKA

TO NAJLEPŠIE Z TALIANSKA
LM
Termín:
18.10.2017 – 24.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:7 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:54086972
339 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Doprava

Autobusom.

Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, 4x ubytovanie s raňajkami v hoteli 2*/3*, sprievodcu CK. 

Cena nezahŕňa

Vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie. 

Povinné doplatky


Ostatné doplatky

Vstupné do galérie Uffizi 17 EUR (nutné objednať pri kúpe zájazdu), za 1/1 izbu 76 EUR, za 4 večere 52 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Maximalna-velkost-skupiny

30

Upozornenie
Zmena programu vyhradená.
1. deň

Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách (z Bratislavy cca o 17:00 h), tranzit cez Rakúsko do Talianska.

2. deň

V ranných hodinách príchod do Florencie. Prejdeme sa historickým centrom, prehliadneme si Dóm, Palazzo Vecchio na námestí Piazza della Signoria so sochou Dávida od Michelangela, Medicijskú kaplnku, uvidíme známy most Ponte Vecchio s množstvom tradičných zlatníctiev. Popoludní odchod smerom na Rím, ubytovanie v hoteli v blízkom okolí Ríma, fakultatívne večera.

3. deň

Po raňajkách sa vydáme spoznávať Rím.  Začneme v hlavnom meste katolíckej cirkvi, vo Vatikáne. Prezrieme si Námestie sv. Petra s Bazilikou sv. Petra, pričom budeme mať možnosť vystúpiť na kupolu Baziliky, odkiaľ sa ponúka bezkonkurenčný výhľad na Rím i Vatikán. Možnosť návštevy Vatikánskych múzeí (individuálna návšteva) so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou. Návrat na ubytovanie, fakultatívne večera.

4. deň

Raňajky. Spoznáme ďalšie rímske skvosty - Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Fontánu di Trevi, Benátske námestie s pamätníkom Viktora Emanuela II., Španielske námestie so známymi Španielskymi schodmi, Pantheon, námestie Piazza Navona s Fontánou štyroch riek, námestie Piazza Colonna. V popoludňajších hodinách sa presunieme smerom na Perugiu, ubytovanie v okolí, fakultatívne večera.

5. deň

Po raňajkách sa presunieme do Assisi, najvýznamnejšieho stredovekého pútnického mesta v Taliansku (prehliadka mesta), ďalej budeme pokračovať do San Marina - prehliadka, individuálny program, možnosť nákupov. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie, fakultatívne večera.

6. deň

Raňajky, odchod do Benátok - mesta, ležiaceho na 118 ostrovoch, vzájomne oddelených kanálmi a pospájaných krásnymi mostami.  Prehliadka mesta - Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinová veža, Ponte Rialto a ďalšie. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.  

Treba_zazit_den6

108

7. deň

Návrat na Slovensko v skorých ranných hodinách (cca 06:00 h).

Úvod
7-dňový autokarový zájazd
Ubytovanie

4x v hoteli 2*/3*.

Stravovanie

4x raňajky.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK