Eden Star, Tunisko, 09.10.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Eden Star, Tunisko, Djerba, Zarzis, 9.10.2018, All inclusive
Eden Star
LM
Termín:
9.10.2018 – 16.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59466484
od 540 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Poloha

Na pokojnom mieste v turistickej zóne Sangho priamo pri piesočnatej pláži. Centrum mestečka Zarzis cca 12 km. V okolí hotela nákupné možnosti, niekoľko kaviarní a reštaurácií.

Vybavenie

256 izieb (3 poschodia, výťah), vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť s TV / sat., Bar, hlavná reštaurácia, 2 reštaurácie `a la carte,
maurská kaviareň, obchodík so suvenírmi. V záhrade 2 bazény a terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, osušky oproti kauciu, snack bar pri bazéne.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), centrálna klimatizácia (v hlavnej sezóne), TV / sat., Telefón, trezor za poplatok, minichladnička za poplatok, balkón alebo terasa, poschodovej postele pre deti. DRSV: pozri DR, výhľad na more.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Pravidelné denné aj večerné animačné a zábavné programy a show. Diskotéka.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli. Lehátka a slnečníky zdarma, osušky oproti kauciu.

Šport
Zadarmo: stolný tenis, tenis, fitness, minigolf, šípky, plážový volejbal a ďalšie športové aktivity v rámci animačných programov, nemotorizované vodné športy na pláži. Za poplatok: biliard, motorizované vodné športy na pláži.
Deti

Oddelené bazén, detské ihrisko, miniklub (4-12 rokov). Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Ľahký snack počas dňa Popoludňajšia káva, čaj a zákusky (16.00-17.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (09.00-23.00 hod.)
Zajímavosti

Oficiálne trieda: ****

Platobné karty

VISA, EC / MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.eden-star-zarzis.com/en/
Wellnes
Hotelové thalassoterapeutické centrum na ploche 2 000 m2 Vstup od 15 rokov Zadarmo: krytý bazén Za poplatok: sauna, hammam, rôzne druhy masáží a iných liečebných, skrášľujúcich a relaxačných procedúr
Internet
Za poplatok: WiFi v lobby, internetový kútik.
Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dvojlôžková izba (DRSV): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 9. 10. 11:40
Návrat: 16. 10. 10:40
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK