Sangho Club Zarzis, Tunisko, 09.10.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Sangho Club Zarzis, Tunisko, Djerba, Zarzis, 9.10.2018, All inclusive
Sangho Club Zarzis
FM
Termín:
9.10.2018 – 16.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59466347
418 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Poloha

V pokojnej polohe v turistickej zóne Sangho priamo pri piesočnatej pláži. Mestečko Zarzis s tradičnými trhmi a rybárskym prístavom cca 12 km. V okolí niekoľko kaviarní a reštaurácií i nákupné možnosti.

Vybavenie

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli, k dispozícii mólo. Lehátka a slnečníky zadarmo. Bar na pláži (nie je zahrnutý v programe all inclusive).

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC, centrálna klimatizácia (v hlavnej sezóne), TV / sat. za poplatok, telefón a terasa, poschodovej postele pre deti. DRP: pozri DR, počet izieb obmedzený.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Pravidelné denné aj večerné animačné a zábavné programy. Diskotéka.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli, k dispozícii mólo. Lehátka a slnečníky zadarmo. Bar na pláži (nie je zahrnutý v programe all inclusive).

Šport
Zadarmo: tenis, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, aerobik a ďalšie športové aktivity v rámci animačných programov, nemotorizované vodné športy na pláži. Za poplatok: biliard, motorizované vodné športy na pláži.
Deti

Oddelené bazén, detské ihrisko, minizoo, miniklub (4-12 rokov), detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Popoludňajšia káva, čaj a zákusky (16.00-18.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (09.00-23.00 hod.)
Zajímavosti

Oficiálne trieda: ***

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Odkaz
Http://www.sanghozarzis.com/fr/sanghozarzis-accueil.html
Internet
Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik.
Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 deti / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dvojlôžková izba (DRP): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 deti / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa
Informácie o lete
Odlet: 9. 10. 11:40
Návrat: 16. 10. 18:20
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK