Stella Beach, Turecko, 22.09.18 - Dovolenka, zájazd, last minute

Stella Beach, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Okurcalar, 22.9.2018, All inclusive
Stella Beach
FM
Termín:
22.9.2018 – 29.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60006765
429,30 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: STELLA BEACH HOTEL ALANYA
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 85 km

Najbližšie mesto (km): Okurcalar (1km)

Typ pláže: štrkovo-piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis
Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a jeho poloha priamo na pláži vám zaručí zaslúžený relax. Hotelovým hosťom je k dispozícii 247 izieb, vstupná hala s recepciou, 1 vonkajší bazén s toboganmi, vnútorný bazén, detský bazén, internetové pripojenie (za poplatok). K dispozícii je sauna, masáže, fitnes centrum, lekár, čistiareň, fotograf, mini market, klenotníctvo, obchodíky, animačné programy pre deti aj dospelých, motorové vodné športy na pláži, biliard, diskotéka. Wifi je v lobby bez poplatku.
Poloha
Hotel sa nachádza v blízkosti mestečka Okurcalar (1 km), 35 km od Alanye a 20 km od Manavgatu. Medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 85 km.
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, AC, telefónom, chladničkou, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom.

   
Pláž
Štrkovo-piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za depozit.

   
Strava
Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie: turecká a talianska, 3 bary vrátane baru pri bazéne. Discobar je spoplatnený a nápoje po polnoci v Lobby bare.
Pre deti
Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detské animácie, vnútorný bazén s oddelenou detskou časťou, vonkajší detský bazén, detské ihrisko, tobogany.
Šport a zábava
Bez poplatku je k dispozícii fitnes centrum, denné a večerné animácie pre deti a dospelých, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, volejbal, aerobik. Za poplatok je biliard, motorové vodné športy na pláži.  
Wellness
Zadarmo hotel ponúka saunu a turecké kúpele, za poplatok sú masáže, jacuzzi a ostatné služby SPA centra.
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, nočná polievka, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy a nápoje vo fľaškách sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
Pre viac informácií: www.hotelstellabeach.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK